تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۴در ۹:۵۷ ق.ظ کد خبر:2305

آزادسازی نمادین قدس در رزمایش سپاه

در جریان برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس ۹۴» گردان‌های شرکت‌کننده در این رزمایش پس از بمباران گسترده دشمن فرضی توسط نیروی هوافضای سپاه، ماکت قدس شریف را آزاد کردند. به گزارش اعتماد ملی به نقل از مهر، در جریان برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس ۹۴» که هم‌اکنون در ...
در جریان برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس ۹۴» گردان‌های شرکت‌کننده در این رزمایش پس از بمباران گسترده دشمن فرضی توسط نیروی هوافضای سپاه، ماکت قدس شریف را آزاد کردند.
به گزارش اعتماد ملی به نقل از مهر، در جریان برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس ۹۴» که هم‌اکنون در حال برگزاری است، گردان‌های شرکت‌کننده در این رزمایش پس از بمباران گسترده دشمن فرضی توسط نیروی هوافضای سپاه، ماکت قدس را آزاد کردند.
بنا بر این گزارش، در این رزمایش ۲۰ گردان از سپاه علی ابن ابیطالب(ع) استان قم شامل ۱۰ گردان امام حسین(ع) و ۱۰ گردان بیت‌المقدس، ۲۰ گردان از سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز شامل ۱۰ گردان امام حسین(ع) و ۱۰ گردان بیت‌المقدس، ۲۷ گردان از سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران شامل ۱۲ گردان امام حسین(ع) و ۱۵ گردان بیت‌المقدس، ۱۵ گردان از سپاه قائم آل محمد(عج) از استان سمنان شامل ۱۰ گردان امام حسین(ع) و ۵ گردان بیت‌المقدس و ۲۸ گردان از سپاه روح‌الله استان مرکزی شامل ۱۳ گردان امام حسین(ع) و ۱۵ گردان بیت‌المقدس حضور داشتند.
كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP