تاریخ انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۴در ۸:۴۷ ق.ظ کد خبر:2314

برداشت ۱۲میلیون یورو از شرکت «ن» برای واردات جرثقیل‌های پل صدر

اعتماد ملی: دوازدهم جلسه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی موسوم به فساد نفتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب آغاز شد. به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا، بابک زنجانی مانند جلسات پیش با تدابیر امنیتی وارد دادگاه انقلاب شد تا با اعلام رسمی قاضی صلواتی٬ جلسه ...

اعتماد ملی: دوازدهم جلسه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی موسوم به فساد نفتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب آغاز شد.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا، بابک زنجانی مانند جلسات پیش با تدابیر امنیتی وارد دادگاه انقلاب شد تا با اعلام رسمی قاضی صلواتی٬ جلسه دادگاه به صورت رسمی آغاز شود.

قاضی صلواتی در جلسه دوازدهم سوال‌هایی در مورد نحوه افزایش سرمایه بانک FIIB، چگونگی ایجاد شرکت SCT BANKERS دبی، نحوه خرید ملک ایران زمین و … از بابک زنجانی مطرح کرد.

رییس دادگاه در طرح سوال‌های خود از متهم اظهار داشت: دادسرا مدعی است شما در حین فروش بانک FIIB به بانک ملت افزایش سرمایه داشته اید؟ که بابک زنجانی در این مورد پاسخ داد: شخصا افزایش سرمایه داده‌ام و بانک ملت یک یورو هم به من کمک نکرد.

زنجانی همچنین گفت: برگه افزایش سرمایه که از محل منابع خودم هست موجود است. بانک ملت هم اصلا در خارج از کشور پول نداشت.

قاضی صلواتی در ادامه سوال‌هایش از زنجانی پرسید که شرکت SCT BANKERS دبی اصلا وجود خارجی دارد یا خیر که بابک زنجانی پاسخ داد: در سال ۸۷ SCT کیش را افتتاح کردیم و شعبه کیش را در DIFC دبی ثبت کردیم.

رییس دادگاه اظهار داشت شما برای واردات جرثقیل‌های پل صدر حداقل ۱۲ میلیون یورو از محل اعتبارات شرکت «ن» برداشته اید که مجاز نبودید.

بابک زنجانی در پاسخ به این اتهام گفت که اصلا اینطور نبوده است.


ارسال نظر

Go to TOP