تاریخ انتشار:۰۱ آذر ۱۳۹۴در ۶:۴۸ ق.ظ کد خبر:2349

جنتی: درخواستی برای دیدار با آیت‌الله مکارم نداشتم

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه آثار فریده لاشایی در موزه هنرهای معاصر تهران درباره دیدارش با مراجع عظام قم و دغدغه های آنها در حوزه فرهنگی عنوان کرد: من در این سفر ملاقاتی با تعدادی از مراجع عظام ...

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه آثار فریده لاشایی در موزه هنرهای معاصر تهران درباره دیدارش با مراجع عظام قم و دغدغه های آنها در حوزه فرهنگی عنوان کرد: من در این سفر ملاقاتی با تعدادی از مراجع عظام قم داشتم ولی هیچ کدام نه تنها دغدغه ای را در حوزه فرهنگی مطرح نکردند بلکه از برخی اقدامات وزارت ارشاد نیز تشکر کردند.

به گزارش مهر، جنتی درباره انتشار اخباری مبنی بر دیدارش با آیت الله مکارم شیرازی بیان کرد: من اصلاً درخواستی برای ملاقات با آیت الله مکارم شیرازی نداشتم چرا که فرصتی برای این دیدار نبود. باید در فرصت ۱۲ ساعته ای که داشتم هم از برخی مراکز بازدید می کردم و هم با برخی آقایان مراجع ملاقات می کردم و بالاخره دیدار با تعدادی از آنها امکان پذیر نبود. البته ما تقسیم بندی می کنیم که بتوانیم در سفرهای بعد آنها را ملاقات کنیم.

پیش از این اخباری مبنی بر اینکه آیت الله مکارم شیرازی به خاطر ایرادات اساسی به عملکرد وزارت ارشاد با علی جنتی دیدار نکرده است، منشر شده بود.


ارسال نظر

Go to TOP