تاریخ انتشار:۰۳ آذر ۱۳۹۴در ۱:۱۰ ب.ظ کد خبر:2455

جعفرزاده در گفت وگو با اعتماد ملی مطرح کرد: امیدوارم استعفای کوچک زاده به سرانجام برسد تا مجلس آرامش پیدا کند

اعتماد ملی: فکر میکنم این استعفا باید در اولویت اول دستور کار جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی قرار گیرد. امروز صبح هم این مسئله در هیئت رئیسه مطرح شد و انشاالله ایشان تشریف ببرند تا اجازه دهند مجلس به آرامش نسبی برسد.   غلامعلی جعفر زاده نماینده ...

اعتماد ملی: فکر میکنم این استعفا باید در اولویت اول دستور کار جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی قرار گیرد. امروز صبح هم این مسئله در هیئت رئیسه مطرح شد و انشاالله ایشان تشریف ببرند تا اجازه دهند مجلس به آرامش نسبی برسد.

 

غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اعتماد ملی در خصوص نامه ای که از طرف جمعی از نمایندگان برای بررسی خارج از نوبت استعفای کوچک زاده نماینده عضو جبهه پایداری از مجلس شورای اسلامی تهیه شده. گفت: آقای کوچک زاده دارای حقوقی هستند، استعفا داده و گویا تمایلی به حضور در مجلس ندارند و امیدواریم پای حرفی که زده اند بایستند.

او ادامه داد: از آنجایی که ایشان نظم مجلس را به هم می زنند نمایندگان هم خواستار تسریع در روند استعفای ایشان شدند و فکر میکنم این استعفا باید در اولویت اول دستور کار جلسه بعدی مجلس شورای اسلامی قرار گیرد. امروز صبح هم این مسئله در هیئت رئیسه مطرح شد و انشاالله ایشان تشریف ببرند تا اجازه دهند مجلس به آرامش نسبی برسد.

جعفر زاده با اشاره به اینکه کوچک زاده بعد از اعلام استعفا دوباره به صحن مجلس بازگشت، گفت: البته می دانیم که این استعفا هم یک سیاه نمایی دیگر است این‌ داستان هایی است که تاریخ مصرفش تمام شده. ایشان هم تا لحظه آخر که رای گیری نشده می توانند استعفای خود را پس بگیرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص حواشی که این نماینده عضو جبهه پایداری در مجلس به وجود آورده، گفت: این رفتار های سخیف و دور از شان نمایندگان مجلس است. بد اخلاقی ها و تندروی های ایشان از حد گذشته است. ایشان به رئیس سازمان تعاون روستایی فارس که فرزند شهید والا مقامی است فحاشی کردند.

او ادامه داد: اینها هیچ حریمی ندارند از یک طرف به یک فرزند شهید فحاشی می کنند به دکتر ظریف خائن می گویند از یک طرف دیگر در روز اجلاس سران کشور های صادر کننده گاز که پوتین رئیس جمهوری  که تنها وقتی رئیس جمهور آمریکا دستش را به سمت او می گیرد با او دست می دهد بدون هیچ تشریفاتی اول به دیدن مقام معظم رهبری می رود و ایشان را رهبر جهان اسلام می داند  آقای کوچک زاده در صحن مجلس می گوید کشور ما کشوری است که اسلامی اداره نمی شود.


ارسال نظر

Go to TOP