تاریخ انتشار:۰۷ آذر ۱۳۹۴در ۷:۵۹ ق.ظ کد خبر:2524

محمدجواد حق شناس: بسیاری از نمایندگان فعلی شانس برنده شدن در انتخابات امسال را ندارند

اعتماد ملی: مجلس نهم بسیار ناکارآمد بوده و ملت ایران از این مجلس رضایت ندارند. بنابراین همانطور که گفتم بسیاری از نمایندگان فعلی شانس برنده شدن در انتخابات امسال را نداشته و ندارند. به گزارش اعتماد ملی به نقل از قلم،محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ...

اعتماد ملی: مجلس نهم بسیار ناکارآمد بوده و ملت ایران از این مجلس رضایت ندارند. بنابراین همانطور که گفتم بسیاری از نمایندگان فعلی شانس برنده شدن در انتخابات امسال را نداشته و ندارند.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از قلم،محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی نیز در پاسخ به این پرسش که آیا در انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی نامزد خواهد شد یا خیر، به روزنامه ابتکار گفت: ۱۰۰ درصد از شهر تهران در انتخابات دهم مجلس کاندیدا می‌شوم، اما باید دید تا دوستان شورای عالی اصلاح‌طلبان در این باره چه نظری دارند.

 

وی با اینکه بیش از ۸۰ درصد از نمایندگان فعلی مجلس برای مجلس امسال را نخواهند آورد، اظهار کرد: مجلس نهم بسیار ناکارآمد بوده و ملت ایران از این مجلس رضایت ندارند. بنابراین همانطور که گفتم بسیاری از نمایندگان فعلی شانس برنده شدن در انتخابات امسال را نداشته و ندارند.

 

به گفته ایشان، قطعا چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب نسبت به اصولگرایان شانس بیشتری برای جذب آراء مردمی دارند.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ادامه تصریح کرد: به عقیده من، مجلس امسال یعنی مجلس دهم شورای اسلامی سه قطبی خواهد شد.

حق شناس در این باره اضافه کرد: در مجلس امسال اصلاح‌طلبان، محافظه کاران میانه رو و اصولگرایان رادیکال حضور خواهند داشت.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: به طور قطع محمدرضا عارف در انتخابات مجلس کاندیدا خواهد شد.


ارسال نظر

Go to TOP