تاریخ انتشار:۰۸ آذر ۱۳۹۴در ۶:۴۶ ق.ظ کد خبر:2591

رای اصلاح‌طلبان از مجلس ششم هم بیشتر است

اعتماد ملی: عضو ارشد حزب کارگزاران اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های اصلاح‌طلبان احتمالا آرای اصلاح‌طلب‌ها از مجلس ششم هم بیشتر خواهد شد و مردم آماده حمایت از این ائتلاف هستند. علی‌محمد نمازی در گفت‌و‌گو با ایلنا٬ با تکذیب شایعات اخیر مبنی بر جدایی حزب کارگزاران از شورای‌عالی سیاستگذاری ...

اعتماد ملی: عضو ارشد حزب کارگزاران اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های اصلاح‌طلبان احتمالا آرای اصلاح‌طلب‌ها از مجلس ششم هم بیشتر خواهد شد و مردم آماده حمایت از این ائتلاف هستند.

علی‌محمد نمازی در گفت‌و‌گو با ایلنا٬ با تکذیب شایعات اخیر مبنی بر جدایی حزب کارگزاران از شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاحات گفت: همانطور که پیش‌تر هم اعلام شد طی لیستی مشترک با اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

این عضو ارشد حزب کارگزاران افزود: این حرف‌ها و شایعات در حالی مطرح می‌شود که آقای مرعشی از حزب کارگزاران به سمت رئیس کارگروه استان‌ها که یکی از مهمترین مسئولیت‌های ائتلاف است٬ منصوب شده است.

او با اشاره به اتحاد خوب اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات مجلس دهم اظهار داشت: این شایعات اخیر از سوی رقبای اصلاحات مطرح می‌شود. این افراد با تریبون‌های کثیری که در اختیار دارند٬ برنامه‌های خود را برای مشوش کردن فضای انتخابات پیش می‌برند. ضمن اینکه گروه‌های تندروی رقیب، موسوم به جریان پایداری از انسجام٬ اتحاد و برنامه‌ریزی‌های اصلاح‌طلبان خشنود نیستند.

نماینده مردم لنجان در مجلس ششم با ارزیابی نتیجه خوب در انتخابات مجلس دهم خاطرنشان کرد: فضای حاکم و اتحاد و همدلی بین جبهه اصلاحات در بهترین وضع خود است و با برنامه‌ریزی‌های اصلاح‌طلبان احتمالا آرای اصلاح‌طلب‌ها از مجلس ششم هم بیشتر خواهد شد و مردم آماده حمایت از این ائتلاف هستند.

وی نقش سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشور را در این اتحاد «اظهر من الشمس» خواند و تاکید کرد: آقای خاتمی کمک بسزایی در همدلی اصلاح‌طلبان کرده‌اند و این جریان در کنار آقای خاتمی برنامه‌های خود را پیش می‌برد.

نمازی در پایان با تکذیب لیست‌های منتشر شده از ائتلاف اصلاحات گفت: این گمانه‌زنی‌ها صحت ندارند و هنوز لیستی قطعی نشده است.1 ديدگاه مطلب براي " رای اصلاح‌طلبان از مجلس ششم هم بیشتر است " ارسال شده است.

  1. گمنام می‌گه:

    درود بر اصلاح طلبان

ارسال نظر

Go to TOP