تاریخ انتشار:۰۸ آذر ۱۳۹۴در ۸:۱۳ ق.ظ کد خبر:2600

باید بررسی شود چه کسی به مرتضوی اجازه خروج از کشور را داده است

اعتماد ملی: وکیل کارگران در پرونده شکایت از مرتضوی گفت:‌ اگر مرتضوی اجازه خروج از کشور را داشته٬ سوال این است چرا کسی که دارای محکومیت قطعی و اتهامات متعدد است٬ حق خروج از کشور را دارد. پیمان حاج‌محمود‌ عطار با اشاره به سفر سعید مرتضوی ...

اعتماد ملی: وکیل کارگران در پرونده شکایت از مرتضوی گفت:‌ اگر مرتضوی اجازه خروج از کشور را داشته٬ سوال این است چرا کسی که دارای محکومیت قطعی و اتهامات متعدد است٬ حق خروج از کشور را دارد.

پیمان حاج‌محمود‌ عطار با اشاره به سفر سعید مرتضوی به کربلا عنوان کرد: مرتضوی در آخرین جلسه دادگاه به قاضی اعلام کرد می‌خواهد به کربلا برود. اگر وی ممنوع‌الخروج بوده که اجازه خروج از کشور را نداشته و باید بررسی شود چه کسی به او اجازه خروج از کشور راداده است.

وی افزود: در صورتی که مرتضوی اجازه خروج از کشور را داشته نیز سوال این است که چرا کسی که دارای محکومیت قطعی و اتهام‌های متعدد است حق خروج از کشور را دارد آن هم با علم به اینکه ممکن است متهم دیگر به کشور باز نگردد٬ چراکه ما سابقه چنین اتفاقاتی را قبلا در دیگر پرونده‌ها شاهد بوده‌ایم.

وکیل کارگران در پرونده شکایت از مرتضوی خاطرنشان کرد: روز رسیدگی به پرونده وقتی قاضی تاریخ جلسه بعدی را اعلام کرد مرتضوی گفت آن زمان مصادف با سفرش به کربلا است به همین دلیل قاضی جلسه بعدی را به شانزده دی ماه موکول کرد.

به گزارش اعتماد ملی دادستان پیشین تهران و مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی شامگاه پنجشنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از کشور خارج شد.

سعید مرتضوی با پرواز شماره ۳۴۱۳ تهران را به مقصد نجف اشرف ترک کرده و گفته است که برای مراسم اربعین به کربلا می‌رود.

پرونده این مدیر دولت دهم، هم‌اکنون در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است. اودر پرونده‌ موسوم به جنایت کهریزک و پرونده تامین اجتماعی متهم است.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP