تاریخ انتشار:۱۲ آذر ۱۳۹۴در ۴:۳۴ ب.ظ کد خبر:2735

جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی منطقه گیلان برگزار شد

اعتماد ملی: جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی منطقهگیلان با محوریت بحث انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی عصر روز پنج شنبه برگزار شد.   به گزارش اعتماد ملی در این جلسه دکتر کامران احمدیان رئیس حزب اعتماد ملی منطقه گیلان روئسای کمیته انتخابات و شاخه جوانان این ...

اعتماد ملی: جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی منطقهگیلان با محوریت بحث انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی عصر روز پنج شنبه برگزار شد.

 

به گزارش اعتماد ملی در این جلسه دکتر کامران احمدیان رئیس حزب اعتماد ملی منطقه گیلان روئسای کمیته انتخابات و شاخه جوانان این حزب را معرفی و به حضور جدی این حزب در صحنه انتخابات اشاره کرد.

او همچنین ضمن تاکید بر انسجام و یک دلی میان اصلاح طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گزارشی از وضعیت شورای هماهنگی سیاست گذاری و مشورتی در استان را به شورای مرکزی ارائه داد.

در ادامه اعضای شورای مرکزی استان به بحث و بررسی پیرامون فعالیت های حزب و وضعیت انتخاباتی استان پرداختند.

بر اساس این گزارش، شهریاب صبوری که سابقه فرمانداری در دوره اصلاحات را دارد و هم اکنون معاون سازمان بهزیستی استان گیلان است، به عنوان مسئول کمیته انتخابات و محمدرضا ابراهیمی عضو ستاد مرکزی جوانان دکتر روحانی و فعال سابق دانشجویی را به عنوان رئیس شاخه جوانان انتخاب شدند.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP