تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۴در ۹:۴۰ ق.ظ کد خبر:2874

یک نماینده مجلس خواستار تعیین تکلیف استعفای کوچک زاده شد

اعتماد ملی: یک نماینده مجلس نهم از هیات رییسه خواست تکلیف استعفای کوچک‌زاده هرچه سریع‌تر روشن شود. به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا غلامرضا نوری قزلجه در تذکر آیین‌نامه‌ای و با استناد به ماده ۹۵ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به استعفای ...

اعتماد ملی: یک نماینده مجلس نهم از هیات رییسه خواست تکلیف استعفای کوچک‌زاده هرچه سریع‌تر روشن شود.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا غلامرضا نوری قزلجه در تذکر آیین‌نامه‌ای و با استناد به ماده ۹۵ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به استعفای مهدی‌ کوچک‌زاده اظهار داشت: از هیات رئیسه محترم مجلس می‌خواهم درباره استعفا و یا عدم استعفای آقای مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران اقدام و تعیین تکلیف کند.

 

وی افزود: پس از جریان استعفای آقای کوچک‌زاده در مجلس صدا وسیما یک روز تمام و در همه بخش‌های خبری به این موضوع پرداخت و رسانه‌های دیگر نیز نسبت به اطلاع‌رسانی این موضوع اقدام کردند.

نماینده مردم بستان‌آباد خاطرنشان کرد: با این حساب باید هر چه سریع‌تر به موضوع استعفای آقای کوچک‌زاده حتی اگر ایشان از استعفایش منصرف شده باشد٬ رسیدگی شود و هیات رئیسه مجلس باید نسبت به روشن شدن چند و چون این استعفا اقدام کند.

قزلجه در ادامه اعلام کرد: مجلس باید نسبت به ماده ۹۵ آیین‌نامه داخلی با دقت بیشتری عمل کند.

به گزارش اعتماد ملی چندی پیش مهدی کوچک‌زاده در حاشیه‌ یکی از نشست‌های علنی مجلس در اعتراض به امحای هزار و ۷۰۰ تن سیب‌زمینی و همچنین در انتقاد به نحوه مدیریت جلسات علنی مجلس توسط هیات رئیسه استعفا کرد و صحن علنی را ترک نمود اما دقایقی بعد به صحن علنی بازگشت.


ارسال نظر

Go to TOP