تاریخ انتشار:۱۵ آذر ۱۳۹۴در ۴:۰۴ ب.ظ کد خبر:2903

بازهم برخورد نامناسب مأموران حراست دانشگاه یزد با خبرنگاران

اعتماد ملی: در جلسه سخنرانی معصومه ابتکار در دانشگاه یزد، مأموران حراست این دانشگاه برخورد نامناسبی با خبرنگاران حاضر در جلسه داشته‌اند. به گزارش اعتماد ملی، یکی از خبرنگاران حاضر در جلسه در تشریح این برخورد، در شبکه‌های اجتماعی نوشت: عصر دیروز (شنبه) در اواسط سخنرانی معصومه ...

اعتماد ملی: در جلسه سخنرانی معصومه ابتکار در دانشگاه یزد، مأموران حراست این دانشگاه برخورد نامناسبی با خبرنگاران حاضر در جلسه داشته‌اند.
به گزارش اعتماد ملی، یکی از خبرنگاران حاضر در جلسه در تشریح این برخورد، در شبکه‌های اجتماعی نوشت: عصر دیروز (شنبه) در اواسط سخنرانی معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست در دانشگاه یزد چند خبرنگار دریکی از ردیف‌های انتهایی سالن در فضایی آرام در حال نوشتن صحبت‌های خانم دکتر بودند که ناگهان یک جوان درشت‌هیکل جلو آمد و از یکی از خبرنگاران که در حال نوشتن بود، پرسید شما خبرنگار هستید؟ خبرنگار گفت بله. جوان درشت‌هیکل پرسید خبرنگار کجا هستید؟ خبرنگار گفت خبرنگار … ببخشید شما؟ جوان درشت‌هیکل گفت حراست دانشگاه با شما کار دارد؟ و…
اگرچه در همان مراسم ابتکار در صحبت‌های خود در دانشگاه یزد تأکید کرد که نباید فضای دانشگاه امنیتی باشد اما برخورد تندی در دانشگاه با خبرنگاران انجام شد و از برخی از خبرنگارانی که در مراسم حضور داشتند مکرراً کارت‌های خبرنگاری دریافت شده و برخوردهای تندی صورت پذیرفت.
گفتنی است برخورد نامناسب مأموران حراست دانشگاه یزد با خبرنگاران در حالی رخ می‌دهد که هفته گذشته هم در جلسه مناظره دکتر صادق زیباکلام و علی خضریان در این دانشگاه، از حضور برخی خبرنگاران جلوگیری شده بود.


ارسال نظر

Go to TOP