تاریخ انتشار:۱۶ آذر ۱۳۹۴در ۸:۵۴ ق.ظ کد خبر:2927

سومین کارت زرد مجلس به نعمت‌زاده

اعتماد ملی: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ‌های محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت به سوال حمید رسایی نماینده تهران را قانع کننده ندانستند. به گزارش ایسنا، حمید رسایی از نعمت‌زاده پرسید به چه دلیل همزمان با وزارت صنعت و معدن و تجارت در هیات ...

اعتماد ملی: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ‌های محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت به سوال حمید رسایی نماینده تهران را قانع کننده ندانستند.

به گزارش ایسنا، حمید رسایی از نعمت‌زاده پرسید به چه دلیل همزمان با وزارت صنعت و معدن و تجارت در هیات مدیره ۱۶ شرکت حضور دارد که نعمت‌زاده در پاسخ به وی گفت: بنده عضو ۱۹ شرکت بودم نه ۱۶ شرکت. اما تا قبل از معرفی به مجلس و انتخاب به عنوان وزیر صنعت از هیات مدیره کلیه شرکت‌ها استعفا دادم.

او تاریخ استعفاهایش را ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ مرداد سال ۹۲ اعلام کرد. اما توضیحات وزیر صنعت و معدن و تجارت برای حمید رسایی قانع کننده نبود به همین دلیل از مجلس خواست تا سوالش به رای گذاشته شود که مجلس نیز توضیحات نعمت‌زاده را قانع کننده ندانست.

از ۲۰۳ نماینده حاضر در جلسه ۷۳ رای موافق، ۱۰۶ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع به توضیحات وزیر صنعت و معادن و تجارت داده شد. به این ترتیب وزیر صنعت سومین کارت زرد را از مجلس نهم دریافت کرد.

این شانزهمین کارت زرد مجلس به دولت یازدهم بود که امروز نصیب وزیر صنعت شد.

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP