تاریخ انتشار:۱۶ آذر ۱۳۹۴در ۱۲:۱۰ ب.ظ کد خبر:2941

گاز اشک آور در روز دانشجو

اعتماد ملی: مراسم بزرگداشت 16 آذر دانشگاه علامه طباطبایی در حالی پایان یافت که در انتهای برنامه «آرمان‌خواهی در جنبش دانشجویی» که ازسوی کانون اندیشه این دانشگاه برگزار شده بود، گاز اشک‌آور در سالن دانشکده حقوق این دانشگاه زده شد. به گزارش اعتماد ملی، «آرمان‌خواهی در جنبش ...

اعتماد ملی: مراسم بزرگداشت ۱۶ آذر دانشگاه علامه طباطبایی در حالی پایان یافت که در انتهای برنامه «آرمان‌خواهی در جنبش دانشجویی» که ازسوی کانون اندیشه این دانشگاه برگزار شده بود، گاز اشک‌آور در سالن دانشکده حقوق این دانشگاه زده شد.

به گزارش اعتماد ملی، «آرمان‌خواهی در جنبش دانشجویی» پیش از ظهر دیروز با سخنرانی نجفقلی حبیبی و احسان شریعتی در دانشکده حقوق دانشگاه علامه‌ طباطبایی تهران برگزار شد.

در پایان این برنامه در حالی که حاضران قصد ترک سالن را داشتند عده‌ای که گفته می‌شود وابسته به یکی از تشکل‌های این دانشگاه بودند، اقدام به انداختن گاز اشک‌آور در سالن کردند.

برخی دانشجویان می‌گویند، این اقدام در پاسخ به انتقادهای مطرح‌شده ازسوی دانشجویان نسبت به فضای بسته دانشگاه در تریبون آزاد،  صورت گرفته است.

بعد از این حادثه دانشجویان که دچار سرگیجه و سرفه شده بودند سالن را ترک کردند و یکی از دانشجویان نیز به بیمارستان منتقل شد.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP