تاریخ انتشار:۱۸ آذر ۱۳۹۴در ۱۰:۴۴ ق.ظ کد خبر:3018

نامه عضو مجمع تشخیص به قوه قضاییه درباره تخلفات شهرداری تهران

اعتماد ملی:  یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار رسیدگی به تخلفات شهردار تهران شد. این عضو مجمع و کمیسیون نظارت تشخیص مصلحت نظام در نامه خود تاکید کرده است که قوه قضاییه باید با پیگیری سریعتر این موضوع مانع ...

اعتماد ملی:  یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار رسیدگی به تخلفات شهردار تهران شد.

این عضو مجمع و کمیسیون نظارت تشخیص مصلحت نظام در نامه خود تاکید کرده است که قوه قضاییه باید با پیگیری سریعتر این موضوع مانع تسری فساد به دستگاه‌های دیگر کشور شود.

پیش از این نیز برخی اعضای شورای شهر انتقادهایی را نسبت به تخلفات شهرداری تهران در دوره مدیریت قالیباف مطرح کرده بودند و افراد دیگر نیز از موضع سابق خود در حمایت از قالیباف عقب‌نشینی کرده‌اند.

از سویی دیگر برخی اخبار حاکی از آن است کنار گذاشتن قالیباف از جمع اصولگرایان٬ به خاطر حواشی ایجاد شده برای شهردار تهران است که ممکن است بعد از کنار رفتن وی از شهرداری به شکل جدی‌تری دنبال شود اما اکنون که یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از قوه قضاییه برای ورود به تخلفات درخواست کرده است٬ این موضوع وارد فاز جدیدی خواهد شد.

بند «ز» پیوست نامه‌ای که این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به آملی لاریجانی ارسال کرده است٬ نشان می‌دهد پیش از این نیز سازمان بازرسی کل کشور به موضوع تخلفات شهرداری تهران ورود کرده و موضوع تخلفات برای سازمان بازرسی مبرهن شده است که برخی از پرونده‌های آن نیز به دادستانی ارجاع شده است.

آنچنان که از متن نامه برمی‌آید شهرداری تهران نیز نسبت به ابلاغیه‌های سازمان بازرسی و مراجع ذیربط بی‌اعتنایی کرده است و فرآیند تخلف خود را ادامه داده است و تاکید شده که رویه خلاف به سایر محله‌ها و مناطق و شهرها نیز تسری یافته است.

 


ارسال نظر

Go to TOP