تاریخ انتشار:۲۰ آذر ۱۳۹۴در ۶:۴۱ ب.ظ کد خبر:3061

بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی در باره اتفاقات ۱۶آذر این دانشگاه

اعتماد ملی: انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی درباره اتفاقات روز دانشجو در این دانشگاه بیانیه ای صادر کرد.   متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:   وسیعلم الذین ظلمو منقلب ینقلبون اتفاقیکه  در ساعات برگزاری برنامه انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه به مناسبت 16 آذر رخ داد، پدیده ای ...

اعتماد ملی: انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی درباره اتفاقات روز دانشجو در این دانشگاه بیانیه ای صادر کرد.

 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

 
وسیعلم الذین ظلمو منقلب ینقلبون
اتفاقیکه  در ساعات برگزاری برنامه انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه به مناسبت ۱۶ آذر رخ داد، پدیده ای بسیار نادر بود. نه اینکه تاکنون شاهد چنین اتفاقاتی نبوده باشیم، بلکه انتظار آن نمی رفت در بزرگترین دانشگاه علوم انسانی که باید مهد پذیرش اندیشه های گوناگون باشد،این اتفاق رخ دهد.
امروز همه ی تشکلها توانستند برنامه ی خود را بدون حتی لحظه ای اخلال برگزار کنند. اما انجمن اسلامی دانشجویان که برنامه ی پانزده آذر خود را با شکوه هرچه تمام برگزار کرده بود با حوادثی روبرو شد که مانع از اجرای برنامه ی شانزده آذر این تشکل گشت.حال سوال اینجاست چه کسانی از برهم زدن برنامه انجمن اسلامی سود میبرند؟
آنچه در ۱۶ آذر در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی شاهد آن بودیم، نمونه ای از بداخلاقی بود. به امید روزی که دیگر شاهد چنین حوادثی در دانشگاه های کشور نباشیم.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در همه حال به  مخالفت های مخالفان خود می بالد. مخالفانی که در دو سر طیف رادیکال های کشور قرار دارند.از یک طرف با مخالفت دلواپسانی روبرو است که این روزها از هیچ تلاشی در جهت برهم زدن مراسم های قانونی فروگذار نکرده اند. و از طرف دیگر با مخالفت همان جریانی روبرو است که در سال هشتاد و سه در دانشگاه تهران سخنرانی رئیس جمهور محبوب اصلاحات را با خلل مواجه کردند.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ضمن تاکید بر حق قانونی خود در پیگیری این ماجرای تاسف آور همه ی جریانات فکری دانشگاه را به رعایت اخلاق دعوت می کند. ضمن اینکه از همه ی مدعوین مراسم  به خصوص مهندس مهرعلیزاده بابت اتفاق رخ داده پوزش طلبیده و امیدواریم در روزهای آینده شاهد حضور مدعوین این مراسم در دانشگاه علامه طباطبایی باشیم.
 
انجمن اسلامی دانشجویان
دانشگاه علامه طباطبایی
۱۷/۰۹/۹۴
كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP