تاریخ انتشار:۲۱ آذر ۱۳۹۴در ۸:۰۲ ق.ظ کد خبر:3071

واکنش امام جمعه یزد به بداخلاقی های رسانه ای

اعتماد ملی: برخی سایت های منتقد دولت در یزد که وابسته به برخی نهادهای خاص فعالیت میکنند، در موارد متعددی توهین های زیادی علیه مسئولین دولتی از جمله استاندار یزد مطرح کرده اند.   به گزارش اعتماد ملی آیت الله ناصری نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد با ...

اعتماد ملی: برخی سایت های منتقد دولت در یزد که وابسته به برخی نهادهای خاص فعالیت میکنند، در موارد متعددی توهین های زیادی علیه مسئولین دولتی از جمله استاندار یزد مطرح کرده اند.

 

به گزارش اعتماد ملی آیت الله ناصری نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد با انتقاد از دروغ پراکنی و اتهام زنی برخی رسانه ها، گفت: متاسفانه گاها دیده می شود در برخی روزنامه ها و فضای مجازی مواردی عنوان می شود که به دور از حقیقت و دروغ است.در این خطبه ها فعلا مساله را بازتر نمی کنم اما در صورتی که این رسانه ها به کار خود ادامه دهند به صورت واضح تر برای مردم بیان خواهم کرد.
وی تاکید کرد: رسانه‌ها از بیان مطالب تفرقه انگیز که باعث ایجاد تنش و اختلاف در جامعه می‌شود، دوری کنند و همبستگی و اتحاد را گسترش دهند.
ایت الله ناصری در ادامه با اشاره به بداخلاقی های برخی کاندیداهای انتخابات،اظهار داشت: هم چنین گاها دیده می شود افرادی که احتمالا قصد حضور در انتخابات را به عنوان کاندیدا دارند نیز مواردی به ناحق بیان می کنند که عمدتا تهمت به افراد است لذا باید از بیان موارد دروغ و افترا دوری شود.
وی ادامه داد: پست و مقام چه ارزشی دارد که عده ای به خود اجازه می دهند برای رسیدن به آن از هر دروغی استفاده کنند و اینکه افرادی گاها به ظن اینکه قرار است در انتخابات کاندیدا شوند در سخنرانی های خود هر تهمتی بیان می کنند چه از لحاظ قانونی و یا اخلاقی زیبنده نیست.
گفتنی است برخی سایت های منتقد دولت در یزد که وابسته به برخی نهادهای خاص فعالیت میکنند، در موارد متعددی توهین های زیادی علیه مسئولین دولتی از جمله استاندار یزد مطرح کرده اند که به نظر می رسد سخنان امام جمعه یزد در واکنش به دروغ پراکنی و اتهام زنی این سایت ها عنوان شده است.
در اخرین مورد از اتهام زنی سایت های وابسته به نهاد خاص، این سایت ها به دلیل همراهی استاندار یزد با سیدمحمدخاتمی در افتتاح بخش دیالیز بیمارستان سیدالشهدای یزد، توهین های ناروایی را به استاندار یزد نسبت داده بود.


ارسال نظر

Go to TOP