تاریخ انتشار:۲۲ آذر ۱۳۹۴در ۷:۴۵ ب.ظ کد خبر:3156

پسر دیکتاتور ربوده و تحویل نیروهای امنیتی لبنان شد!

اعتمادملی : پسر پنجم معمر قذافی، دیکتاتور معدوم لیبی توسط افراد ناشناس ربوده و برای بازجویی به نیروهای امنیتی لبنان تحویل داده شد. به گزارش تسنیم به نقل از رسانه‌های لبنانی، دستگاه قضایی لبنان قصد دارد از هانیبال قذافی پسر معمر قذافی دیکتاتور معدوم لیبی درباره ...

اعتمادملی : پسر پنجم معمر قذافی، دیکتاتور معدوم لیبی توسط افراد ناشناس ربوده و برای بازجویی به نیروهای امنیتی لبنان تحویل داده شد.

به گزارش تسنیم به نقل از رسانه‌های لبنانی، دستگاه قضایی لبنان قصد دارد از هانیبال قذافی پسر معمر قذافی دیکتاتور معدوم لیبی درباره امام موسی صدر بازجویی کند.

ابراهیم بصبوص مدیرکل نیروهای امنیت داخلی لبنان گفت که شعبۀ اطلاعات نیروهای امنیتی ملی لبنان تماسی دریافت کرد مبنی بر اینکه یک گروه «هانیبال معمر قذافی» را ربوده و مایل به تحویل آن به نیروهای امنیت داخلی لبنان هستند.

بر اساس این گزارش، گروهی از نیروهای امنیت داخلی لبنان عازم مکانی شدند که ربایندگان پسر قذافی در بعلبک مشخص کرده بودند و بعد از مشخص شدن هویت واقعی این فرد ربوده شده مبنی بر اینکه او پسر قذافی است، دستگیر و به مقر اداره کل نیروهای امنیتی در بیروت انتقال داده شد.

بصبوص با بیان اینکه قذافی در بیروت توسط نیروهای امنیتی تحت بازجویی قرار خواهد گرفت، افزود: بقیه جزئیات پس از شنیدن سخنان قذافی اعلام خواهد شد.

هانیبال قذافی پسر پنجم معمر قذافی است که در جریان انقلاب سال ۲۰۱۱ پدرش را تنها گذاشت و بعد از مدتی به‌همراه خانواده اش به الجزایر گریخت و سپس به عمان پناهنده شد.

رسانه‌های لبنانی کلیپی ویدئویی از پسر قذافی بعد از ربوده شدنش منتشر کرده‌اند.

در این ویدئو هانیبال گفت که حال وی خوب است. وی همچنین از کسانی که اطلاعاتی از امام موسی صدر دارند، خواست که این اطلاعات را هرچه سریع‌تر به دستگاههای مربوطه لبنان منتقل کنند.


ارسال نظر

Go to TOP