تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۴در ۱:۴۲ ب.ظ کد خبر:319

تشكيل شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان

اعتماد ملي: رییس کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان براساس راهکارهای موثر برای تجمیع نیروهای اصلاح طلب تشکیل شده است. به گزارش ايرنا، حجت الاسلام محسن رهامی افزود: اعضای شورای جبهه اصلاحات از رییس دولت هفتم و هشتم خواستند ...

اعتماد ملي: رییس کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان براساس راهکارهای موثر برای تجمیع نیروهای اصلاح طلب تشکیل شده است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام محسن رهامی افزود: اعضای شورای جبهه اصلاحات از رییس دولت هفتم و هشتم خواستند تا کمیته مشورتی را نیز به منظور یکپارچه ساختن و انسجام کل اصلاح طلبان با ترکیب ۲۱ نفر دبیران شورای هماهنگی و ۱۱ نفر از کمیته راهبردی با این جبهه همراه کند .

رییس کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اظهارداشت: هفته گذشته نیز این جبهه با آیت الله هاشمی رفسنجانی جلسه ای داشت و از ایشان خواستند تا نماینده خود را به این شورا معرفی کنند. همچنین روز گذشته با محمد رضا عارف هم جلسه ای تشکیل شد و خواستار معرفی نماینده برای این شورا شدیم.

رهامی اضافه کرد: تلاش داریم تا همه نیروهای اصلاح طلب در این شورای سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان تجمیع شوند تا هماهنگی های لازم صورت گیرد .

وی افزود: در این شورا احزابی که دارای پروانه رسمی هستند و در چارچوب قانونی فعالیت می کنند و همچنین اشخاص حقیقی که به صورت مستقیم دارای حزب نیستند را پوشش دهد .

رییس کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: این شورا چتری فراتر از جبهه اصلاحات را در برخواهد گرفت و با کمک افرادی همچون سید محمد خاتمی ، سید حسن خمینی و عارف و افرادی از حزب اعتدال و توسعه به هماهنگی نیروها خواهد پرداخت .

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP