تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۴در ۷:۲۵ ق.ظ کد خبر:3215

بسیج دانشجویی تهدید کرد؛ بعضی‌ها حق ورود به دانشگاه را ندارند

اعتماد ملی: سرپرست سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: عده‌ای می‌گویند چرا همچنان بر فتنه تاکید دارید و چرا مخالف حضور برخی چهره‌ها در دانشگاه‌ها هستید، ولی در واقع مخالفت ما با حضور برخی افراد در دانشگاه‌ها بر مبنای این منطق است که چرا شما که قانون ...

اعتماد ملی: سرپرست سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: عده‌ای می‌گویند چرا همچنان بر فتنه تاکید دارید و چرا مخالف حضور برخی چهره‌ها در دانشگاه‌ها هستید، ولی در واقع مخالفت ما با حضور برخی افراد در دانشگاه‌ها بر مبنای این منطق است که چرا شما که قانون را قبول نداشتید و انتخابات قانونی را زیر سوال بردید حال می‌خواهید از تریبونی که قانون در اختیار افراد قرار می‌دهد، استفاده کنید.

 

گودرزی در ادامه با اشاره به وقایع سال ۸۸ گفت:  البته ما کل جریان دوم خرداد را فتنه گر نمی‌دانیم؛ چرا که چنین اجازه‌ای نداریم اما آنهایی که در فتنه قیام کردند و در فتنه فعال بودند حق حضور در دانشگاه‌ها را ندارند.

سرپرست سازمان بسیج دانشجویی به موضوع حصر اشاره کرد و گفت: علی مطهری درجلسات مختلف به غیرقانونی بودن حصر اشاره می‌کند اما براساس قانون کشورمصوبات شورای عالی امنیت ملی در زمانی که محدود کردن برخی افراد برای حفظ امنیت کشور لازم باشد، قانونی است.

گودرزی در پایان گفت: حال نظام به این افراد لطف کرده و آنها را در حصرقرار داده است زیرا اگر قرار باشد حصر برداشته شود باید دادگاه تشکیل شود و دادگاه با هر استنادی حتی استناد به فتوای منتظری آنها را مفسد فی‌الارض شناخته و به اعدام محکوم خواهد کرد.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP