تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۴در ۹:۵۳ ق.ظ کد خبر:3227

برگزاری سخنرانی منتجب‌نیا و رهامی در کرج بدون حضور خبرنگاران+گزارش تصویری

اعتماد ملی: مسئولان پردیس کشاورزی دانشگاه تهران  از ورود خبرنگاران به این دانشگاه جهت حضور در مراسم سخنرانی حجت الاسلام رسول منتجب نیا و محسن رهامی جلوگیری کردند. این در حالی است که پس از تماس ایسنا با علی جعفری، معاون دانشجویی پردیس کشاورزی و اعلام ...
اعتماد ملی: مسئولان پردیس کشاورزی دانشگاه تهران  از ورود خبرنگاران به این دانشگاه جهت حضور در مراسم سخنرانی حجت الاسلام رسول منتجب نیا و محسن رهامی جلوگیری کردند.
این در حالی است که پس از تماس ایسنا با علی جعفری، معاون دانشجویی پردیس کشاورزی و اعلام ممانعت مسئولین حراست دانشگاه از ورود خبرنگاران، وی این برنامه را جز برنامه‌های داخلی دانشگاه عنوان کرد و گفت: لزومی برای حضور رسانه‌ها در برنامه‌های داخلی دانشگاه وجود ندارد.
در ادامه خبرنگار با حجت الاسلام منتجب نیا تماس گرفت که این اقدام نیز نتیجه‌ای به همراه نداشت.
به گزارش اعتماد ملی سخنرانی منتجب نیا در پنجشنبه هفته گذشته با تجمع عده‌ای از افراط‌گرایان به تعطیلی کشیده شده بود.
ممانعت از حضور خبرنگاران در چنین برنامه‌هایی می‌تواند عناصر افراطی را به تشدید اقداماتی چون ایجاد اختلال در دیگر سخنرانی‌ها که قطعا با نزدیک شدن به ایام انتخابات پرشورتر خواهد شد، تشویق ‌کند. بنابراین لازم است مسئولان در چنین رفتارهای نسنجیده‌ای تجدیدنظر کنند و از تکرار آن خودداری نمایند.
لازم به ذکر است که تعدادی از عناصر افرطیون در این همایش حضور پیدا کرده و اقداماتی برای بر هم زدن نظم جلسه انجام دادند که با مدیریت حجت الاسلام منتجب نیا  آرامش به فضای برگزاری مراسم بازگشت.
photo_2015-12-15_13-17-48photo_2015-12-15_13-18-11photo_2015-12-15_13-19-52

photo_2015-12-15_13-27-05


ارسال نظر

Go to TOP