تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۴در ۱۲:۵۰ ب.ظ کد خبر:3246

تعیین مسئولان مناطق شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان + اسامی

اعتماد ملی: مسئول روابط عمومی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از معرفی مسئولان استان‌ها برای انتخابات مجلس خبر داد. الهام فخاری  اظهار داشت: در مجموعه کارگروه‌های هماهنگی امور استان‌های شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مسئولان یازده منطقه انتخاب شدند و این افراد به تصویب شورای‌عالی سیاست‌گذاری رسیده است. وی با اشاره ...

اعتماد ملی: مسئول روابط عمومی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از معرفی مسئولان استان‌ها برای انتخابات مجلس خبر داد.

الهام فخاری  اظهار داشت: در مجموعه کارگروه‌های هماهنگی امور استان‌های شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مسئولان یازده منطقه انتخاب شدند و این افراد به تصویب شورای‌عالی سیاست‌گذاری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه محمدرضا عارف مسئولیت تهران را بر عهده دارند٬ گفت: منطقه ۲ شامل استان‌هایی که همجوار استان تهران هستند که شامل استان البرز، سمنان، قزوین و شهرستان‌های تهران می شود و مسئول آن سیدمحمود میرلوحی است.

مسئول روابط عمومی شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به ایلنا گفت: همچنین منطقه جنوب شرق شامل استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان به عهده سیدحسین مرعشی خواهد بود.

فخار یادآور شد: منطقه مرکزی ۱ شامل استان‌های مرکزی، قم و زنجان به عهده فرج کمیجانی خواهد بود و منطقه مرکزی ۲ شامل استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال‌ و بختیاری به عهده مرتضی مبلغ است.

وی تصریح کرد: منطقه غرب شامل استان‌های همدان، کرمانشاه‌ و کردستان و ایلام به عهده محسن ترکاشوند خواهد بود و منطقه جنوب غربی شامل استان خوزستان  و لرستان بر عهده حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب‌نیا خواهد بود.

فخار خاطرنشان کرد: محمدجواد حق‌شناس منطقه جنوب مرکزی شامل استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد عهده دار خواهد شد و منطقه شمال شامل استان‌های گیلان، مازندران و گلستان برعهده علی صوفی خواهد بود.

مسئول روابط عمومی شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: منطقه شمال غرب شامل استان‌های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل به عهده احمد صادق بناب و منطقه شمال شرقی شامل استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی بر عهده حسن رسولی خواهد بود.

محمدرضا عارف: تهران
سیدمحمود میرلوحی: استان‌های همجوار تهران شامل البرز، سمنان، قزوین و شهرستان‌های تهران
سیدحسین مرعشی: منطقه جنوب شرق شامل استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان
فرج کمیجانی: منطقه مرکزی ۱ شامل استان‌های مرکزی، قم و زنجان
مرتضی مبلغ: منطقه مرکزی ۲ شامل استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال‌ و بختیاری
محسن ترکاشوند: منطقه غرب شامل استان‌های همدان، کرمانشاه‌ و کردستان و ایلام
رسول منتجب‌نیا: منطقه جنوب غربی شامل استان خوزستان  و لرستان
محمدجواد حق‌شناس: منطقه جنوب مرکزی شامل استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد
علی صوفی: منطقه شمال شامل استان‌های گیلان، مازندران و گلستان
احمد صادق بناب: منطقه شمال غرب شامل استان‌های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل
حسن رسولی: منطقه شمال شرقی شامل استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP