تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۴در ۹:۵۳ ب.ظ کد خبر:3353

آرزو فاطمی نخستین کاندیدای زن اصفهان برای مجلس

شهری که به هوای تازه نیاز دارد

اعتماد ملی:  «آرزو فاطمی» نخستین زنی بود که صبح امروز با مراجعه به فرمانداری اصفهان, برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. این فعال حوزه زنان که دانش آموخته  رشته جامعه شناسی است, در حال حاضر مشاور مدیرکل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری ...

اعتماد ملی:  «آرزو فاطمی» نخستین زنی بود که صبح امروز با مراجعه به فرمانداری اصفهان, برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. این فعال حوزه زنان که دانش آموخته  رشته جامعه شناسی است, در حال حاضر مشاور مدیرکل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان  او می گوید:« برای ثبت نام خيلي زود آمدم زیرا معتقدم بايد براي تلاش و فعاليت پيشتاز بود».

*چرا در اولین ساعات ثبت نام آمدید. مگر فکر می کردید دیر می شود؟
در اولین ساعات ثبت نام حضور پیدا کردم چون در این راه انگیزه و جدیت دارم،  می خواهم در این مسیر، از همین نقطه  شروع جزو اولین ها باشم. اعتقاد دارم بهترین زمان همین حالا است ولی هرچه زودتر دست به زانوهایمان بگیریم و بلند بشویم، نتایج بهتری برای خودمان، مردم امان و کشورمان خواهیم داشت.
*فکر می کنید مردم اصفهان به شما که دخترجوانی هستید رای بدهند؟
فکر می کنم مردم اصفهان که بیشترین تعداد شهدا را در دوران دفاع مقدس به نظام و این مرز و بوم تقدیم کردند بهترین خاطره از حضور جوانان را دارند، بنابراین همچنان به جوانان اعتماد خواهند کرد. قطعا اگر شایستگی آن جوان به مردم اصفهان ثابت شود همین کار را خواهند کرد. من نیز تمام تلاشم را خواهم کرد تا اعتماد و توجه مردم عزیز این شهر را جلب کنم.
*آیا توان رقابت با نامزدهایی که چندین دوره تجربه حضور در انتخابات داشته اند را دارید؟ فکر می کنید چطور از پس آنها برمی آیید؟
طبیعی است که نامزد های مختلف از تجارب مختلفی برخوردارند. حتما آنها تجارب خوبی دارند به ویژه آنها که سابقه نمایندگی مردم را نیز دارند. من نیز علاوه بر دانش بر انرژی و انگیزه جوانی ام تکیه کرده ام و امیدوارم بتوانم با رعایت اصول اخلاقی در میدان رقابت های انتخاباتی پیش بروم. آنچه برایم مهم است این که اصفهان نیاز به هوایی تازه دارد، «امیدی نو». معتقدم ما جوانان می توانیم پیشتاز این نوید تازه به مردم امان باشیم. و قدرت رقابت ما در امید آفرینی و برانگیختن نشاط است که می تواند موجب ایجاد اعتماد اجتماعی شود و ما برای انتخابات به مشارکت اجتماعی نیاز داریم که چه پیروز باشیم یا نه مهم این است که انتخابات با مشارکت بالای مردم و شور و شوق خوبی برگزار شود.
*پول انتخابات و تبلیغات آن را دارید؟ چه کسی پشتیبان شماست ؟
برای این دو یعنی تبلیغات و چگونگی شرکت در انتخابات برنامه ریزی کرده ام. مهمترین پشتیبان من پس از خانواده ام جوانان و زنان هستند. شفافیت در برنامه هایم در آینده مشخص خواهد کرد که تا چه اندازه برای این کار طراحی های لازم را به کار بسته بوده ام.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP