تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۴در ۲:۲۱ ب.ظ کد خبر:337

بررسي مشکلات خراسان‌جنوبی در جلسه هیات دولت

اعتماد ملي:استاندار خراسان جنوبی از بررسی مشکلات و مسائل استان در جلسه هیات دولت در چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه گزارشی از ظرفیت‌ها، مسائل و مشکلات استان به هیئت دولت ارائه می‌شود. به گزارش فارس ، وجه‌الله خدمتگزار بعد از ظهر ...

اعتماد ملي:استاندار خراسان جنوبی از بررسی مشکلات و مسائل استان در جلسه هیات دولت در چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه گزارشی از ظرفیت‌ها، مسائل و مشکلات استان به هیئت دولت ارائه می‌شود.

به گزارش فارس ، وجه‌الله خدمتگزار بعد از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: از تمام دستگاه‌هایی که با آموزش و پرورش استان در امر بازگشایی مدارس همکاری کرده‌اند قدردانی می‌شود.

وی با اشاره به بدهکاری آموزش و پرورش به دستگاه‌های خدمت‌رسان مانند شرکت توزیع برق، آب و گاز تصریح کرد: تاکید می‌شود تمامی این دستگاه‌ها تا جایی که امکان دارد با آموزش و پرورش همکاری و کمک کنند.

استاندار خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش دستگاهی است که ۹۰ درصد درآمد آن از درآمدهای جاری تامین می‌شود.

خدمتگزار از بررسی مشکلات و مسائل استان در جلسه هیئت دولت در چهارشنبه هفته جاری خبر داد و افزود: در این جلسه گزارشی از ظرفیت‌ها، مسائل و مشکلات استان ارائه می‌شود و امید است نگاه دولت به بخش‌هایی که دارای مشکل هستند معطوف شود.

وی به سفر معاون اول رئیس جمهور به خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: در این سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جریان مشکلات، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان قرار گرفت و بسیار ارزشمند است که استان‌های محرومی مانند خراسان جنوبی مورد توجه هیئت دولت قرار گرفته و این امر نشان از پرداختن توجه دولت به مناطق محروم است.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امید است ارائه گزارش از مشکلات استان در جلسه هیئت دولت در چهارشنبه هفته جاری دستاوردهای خوبی برای استان داشته باشد.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP