تاریخ انتشار:۲۹ آذر ۱۳۹۴در ۲:۰۶ ب.ظ کد خبر:3375

توضیح رییس شاخه جوانان حزب اعتماد ملی درباره یک لیست

اعتماد ملی: رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی تهیه هرگونه لیست خارج از شورای هماهنگی و شورای سیاست گذاری اصلاحات را تکذیب کرد. حجت نظری در گفت و گو با اعتماد ملی، گفت: جوانان اعتماد ملی در چند حوزه انتخاببه کاندیداهایی دارد که با ...

اعتماد ملی: رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی تهیه هرگونه لیست خارج از شورای هماهنگی و شورای سیاست گذاری اصلاحات را تکذیب کرد.
حجت نظری در گفت و گو با اعتماد ملی، گفت: جوانان اعتماد ملی در چند حوزه انتخاببه کاندیداهایی دارد که با هماهنگی شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و شورای هماهنگی اصلاحات وارد عرصه شده اند و از قضا نام برخی در لیست ذکر شده است.
او افزود: اما لیستی نامشخص و بدون هماهنگی با حزب اعتماد ملی و شاخه جوانان این حزب و همچنین شورای هماهنگی و شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات را تکذیب می کنیم.
نظری تاکید کرد: فضاسازی علیه احزابی که تلاش می کنند از حاشیه به دور باشند، کاری به دور از اخلاق است. در مورد لیست منتشر شده به نام حزب، خوشبختانه این جعل به قدری ناشیانه صورت گرفته که در برخی موارد، نه سن افراد مورد توجه بوده و نه حتی دیگر شرایط عمومی جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی.


ارسال نظر

Go to TOP