تاریخ انتشار:۰۱ دی ۱۳۹۴در ۷:۰۲ ب.ظ کد خبر:3440

اعتماد ملی، با ۳ عضو جوان در مجلس

اعتماد ملی: حزب اعتماد ملی، حداقل سه کاندیدای جوان برای انتخابات پیش روی مجلس دارد. به گزارش اعتماد ملی، حسین حائری بروجنی از حوزه انتخابیه بروجن، مصطفی مختاری از حوزه انتخابیه نجف‌آباد و آرزو فاطمی از حوزه انتخابیه اصفهان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ...

اعتماد ملی: حزب اعتماد ملی، حداقل سه کاندیدای جوان برای انتخابات پیش روی مجلس دارد.
به گزارش اعتماد ملی، حسین حائری بروجنی از حوزه انتخابیه بروجن، مصطفی مختاری از حوزه انتخابیه نجف‌آباد و آرزو فاطمی از حوزه انتخابیه اصفهان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند.

دکتر حسین حائری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان چهار محل و بختیاری، مصطفی مختاری، عضو شورای تهران و عضو سابق شورای مرکزی منطقه اصفهان حزب اعتماد ملی و آرزو فاطمی، عضو شورای مرکزی شاخه جوانان و عضو منطقه اصفهان حزب اعتماد ملی و مشاور مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان، افرادی هستند که ازسوی حزب اعتماد ملی، به عنوان کاندیداهای جوان معرفی شده‌اند.

این انتخاب از میان اعضای جوان حزب اعتماد ملی، با توجه به امکان تایید صلاحیت و رای‌آوری افراد یادشده، صورت گرفته است و کاندیداها نیز یکی از برنامه‌های خود را رسیدگی به مشکسلات قشر جوان و مطالبات زنان عنوان کرده‌اند.

قانون‌مداری و تاکید بر نقش مجلس شورای اسلامی در پیگیری اجرای صحیح قانون، استفاده از پتانسیل جوانان و دانشگاهیان برای حل مشکلات، پیگیری به کارگیری نخبگان جوان و پرتوان در دستگاه‌های اجرایی و تلاش برای رفع این محدودیت‌ها در جهت احقاق حقوق از دست رفته این نسل و… بخشی از برنامه‌های کاندیداهای جوان حزب اعتماد ملی اعلام شده است.

khabar


ارسال نظر

Go to TOP