تاریخ انتشار:۰۲ دی ۱۳۹۴در ۶:۲۳ ب.ظ کد خبر:3488

راه‌اندازی کمپین اعتراض به طرح ضدایرانی کنگره آمریکا

اعتماد ملی: امریکا قانون جدیدی برای مبارزه با تروریسم تصویب کرده که در نتیجه‌ آن، سفر ۳۸ کشور متحد با امریکا به ایران محدود می‌شود و محدودیت‌هایی هم برای سفر ایرانیان به امریکا وجود خواهد داشت. این قانون هم تصویر ایران نزد جهانیان را مخدوش ...

اعتماد ملی: امریکا قانون جدیدی برای مبارزه با تروریسم تصویب کرده که در نتیجه‌ آن، سفر ۳۸ کشور متحد با امریکا به ایران محدود می‌شود و محدودیت‌هایی هم برای سفر ایرانیان به امریکا وجود خواهد داشت. این قانون هم تصویر ایران نزد جهانیان را مخدوش می‌کند و هم به سرمایه‌گذاری، اقتصاد و صنعت گردشگری ایران لطمه‌ جدی‌ می‌زد.

به گزارش اعتماد ملی، این قانون درحالی در کنگره امریکا تصویب و به امضای اوباما رسید که​ ایران چند ماه پیش یکی از مناقشه‌انگیزترین ​​چالش‌های بین‌المللی را با گفت‌وگو به پایان رساند.

جمعی از فعالان جامعه مدنی، در اعتراض به قانون​ جدید​ برای ارائه چهره‌ واقعی ایران، کمپینی راه‌اندازی کردند تا این پیام ایران به جهانیان است:
ما به «دوستی» و «گفت‌وگوی تمدن‌ها» باور داریم.
کسانی که موافق این حرکت هستند می‌توانند ​به وب‌سایت ​www.​IranMessage.Org بروند و بیانه‌ آن را امضا کنند.
تورج صابری وند یکی از کسانی که در راه اندازی این کمپین نقش داشت به خبرنگار ما گفت: برای حمایت از این حرکت اعتراضی می‌توانید به دوستان خود اطلاع دهید و در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ IranMessage# دنبال کنید.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP