تاریخ انتشار:۰۴ دی ۱۳۹۴در ۶:۱۸ ب.ظ کد خبر:3537

نایب‌رییس شورای‌اصلاح‌طلبان مازندران رییس منطقه حزب اتحاد ملت شد

اعتماد ملی: جواد حق‌نظر، نایب‌رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران، به‌عنوان رئیس منطقه حزب اتحاد ملت انتخاب شد. اولین جلسه رسمی شورای منطقه اتحاد ملت مازندران برگزار شد. این جلسه با بررسی مسایل منطقه شروع شد و با گفتگو در مورد مسایل پیش رو نسبت به اهداف و ...

اعتماد ملی: جواد حق‌نظر، نایب‌رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران، به‌عنوان رئیس منطقه حزب اتحاد ملت انتخاب شد.

اولین جلسه رسمی شورای منطقه اتحاد ملت مازندران برگزار شد. این جلسه با بررسی مسایل منطقه شروع شد و با گفتگو در مورد مسایل پیش رو نسبت به اهداف و برنامه پیش روی حزب در منطقه تا انتخابات سال جاری و موارد پس از آن گفت‌و‌گو شد.

سپس اعضای شورای منطقه نسبت به انتخاب رییس و نایب رئیس و دبیر منطقه اقدام نمودند و با رای گیری ، جواد حق نظر به عنوان رییس منطقه ، دکتر محسن نورانی به عنوان نایب رییس و مهندس حبیب رستمی به عنوان دبیر و مسوول توسعه امور استان انتخاب شدند.

در ادامه نسبت به انتخاب رییس کمیته تشکیلات، بحث و گفت‌و‌گو شد و دکتر علی سیف‌اله‌زاده به این عنوان انتخاب شدند و قرار شد به زودی و پس از تعیین اعضای کمیته تشکیلات، دیگر کمیسیون ها و کمیته ها و دوایر انتخاب و شروع به کار کنند.

اعضای شورای منطقه اتحاد ملت مازندران در حال حاضر و برای شروع کار به شرح زیر هستند: ماه سلطان کاشی، جواد حق‌نظر، محسن نورانی، عباسعلی معافی، گل بابا محمودجانلو، سعید معینی، احسان واعظ جلالی، داوود لطیفی، علی تاری، علی سیف‌اله‌زاده، یدالله سهرابی، حبیب رستمی و علی وحیدی.


ارسال نظر

Go to TOP