تاریخ انتشار:۰۴ دی ۱۳۹۴در ۶:۳۴ ب.ظ کد خبر:3545

کاندیداتوری مشاور و دو تن از فرزندان هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس دهم

اعتماد ملی: فاطمه و محسن هاشمی، دو تن از فرزندان رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین مشاور هاشمی رفسنجانی، در آخرین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس هفتم برای کاندیداتوری در این مجلس ثبت نام کردند. غلامعلی رجایی مشاور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ،محمد ناظمی اردکانی ...

اعتماد ملی: فاطمه و محسن هاشمی، دو تن از فرزندان رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین مشاور هاشمی رفسنجانی، در آخرین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس هفتم برای کاندیداتوری در این مجلس ثبت نام کردند.

غلامعلی رجایی مشاور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ،محمد ناظمی اردکانی وزیر تعاون در دولت محمود احمدی نژاد و سید محسن یحیوی مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی مهندسین صبح آخرین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم با حضور در فرمانداری تهران در انتخابات این مجلس ثبت نام کردند.

همچنین محمد سلیمانی وزیرارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در دولت احمدی‌نژاد و احمد خرم از وزرای دولت اصلاحات نیز صبح جمعه با حضور در وزارت کشور برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شدند.

عابد فتاحی و زهره الهیان از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی، اکبر اعلمی نماینده ادوار مجلس و حسین کاشفی، نجفقلی حبیبی و هرمیداس باوند از چهره‌های سیاسی بودند که صبح جمعه برای کاندیداتوری در مجلس دهم ثبت نام کردند.

محمد محسنی ثانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز از حوزه مشهد کاندیدای مجلس دهم شد.

ابراهیم کارخانه‌ نماینده ومهرداد بذرپاش از نمایندگان فعلی مجلس و ابراهیم عزیزی از معاونان دولت احمدی ‌نژاد نیز بعد از ظهر امروز با حضور در وزارت کشور برای انتخابات مجلس دهم ثبت نام کردند.

حجت الاسلام محسن رهامی دبیر کل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها نیز بعدازظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای کاندیداتوری در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی ثبت‌ نام کرد.

ثبت‌نام بیش از ۱۰،۰۰۰ نفر برای نمایندگی مجلس دهم تا ظهر جمعه
سخنگوی وزارت کشور گفت:‌ تا ساعت ۱۳:۳۰ امروز ۱۰ هزار و ۲۸۶ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند.

حسین‌علی امیری ظهر امروز در ستاد انتخابات کشور گفت:‌ از این تعداد ۸۱۶ نفر سابقه نمایندگی داشته و ۲۱ نفر هم از اقلیت‌های دینی ثبت‌نام کرده‌اند.

وی درباره مهلت ثبت‌نام انتخابات گفت:‌در فرمانداری‌ها این انتخابات تا ساعت ۱۶:۳۰ ادامه دارد اما با تصمیم استانداران و با تائید وزیر این مهلت قابل تمدید است. اما در ستاد انتخابات کشور تا پایان روز ثبت‌نام ادامه خواهد داشت اما بهتر است داوطلبان به فرمانداری تهران هم مراجعه کنند زیرا ستاد انتخابات کشور با ازدحام جمعیت روبرو است و روند ثبت‌نام‌ها طولانی است.

فاطمه و محسن هاشمی فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه مادر خود عفت مرعشی در وزارت کشور حاضر شده و در بعد از ظهر آخرین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم جهت کاندیداتوری دراین مجلس ثبت نام کردند.

حجت‌الاسلام ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی و حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی‌نژاد نیز عصر جمعه در آخرین ساعات ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم با حضور در وزارت کشور جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

عصر جمعه و در پایان مهلت قانونی ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم که ساعت ۱۶ تعیین شده بود، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور از تمدید زمان ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم تا ساعت ۲۱ امشب (جمعه) خبر داد.1 ديدگاه مطلب براي " کاندیداتوری مشاور و دو تن از فرزندان هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس دهم " ارسال شده است.

  1. مهدی می‌گه:

    درود بر هاشمی رفسنجانی

ارسال نظر

Go to TOP