تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۴در ۹:۴۲ ب.ظ کد خبر:3658

اطلاعیه حزب اعتمادملی منطقه یزد: هیچ حمایتی از کاندیداهای مجلس، به‌ویژه اصولگرایان نداشته‌ایم

اعتماد ملی: در پی خبرسازی یکی از سایت های خبری استان یزد مبنی بر همراهی حزب اعتمادملی با کاندیدای اصول گرای حوزه مهریز در انتخابات مجلس شورای اسلامی، حزب اعتماد ملی منطقه یزد بر خود لازم می داند ضمن تکذیب این خبر، اعلام کند حزب اعتماد ...

اعتماد ملی: در پی خبرسازی یکی از سایت های خبری استان یزد مبنی بر همراهی حزب اعتمادملی با کاندیدای اصول گرای حوزه مهریز در انتخابات مجلس شورای اسلامی، حزب اعتماد ملی منطقه یزد بر خود لازم می داند ضمن تکذیب این خبر، اعلام کند حزب اعتماد ملی که خود از منادیان و سردمداران اتحاد اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس پیش رو می باشد، هرگونه فعالیت انتخاباتی خود در استان یزد را در قالب شورای اصلاح طلبان استان انجام داده و خواهد داد.

این حزب تاکنون هیچ گونه حمایتی از هیچ کدام از کاندیداهای انتخابات در استان یزد نداشته و فعالیت خود را منوط به اعلام نظر شورای اصلاح طلبان استان کرده است.
حضور رییس حزب اعتمادملی منطقه یزد در فرمانداری مهریز نیز به دلیل همراهی با مهندس محمدرضا زارع زاده، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی منطقه یزد و نایب رییس شورای اصلاح طلبان مهریز در زمان ثبت نام برای انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است.

حزب اعتمادملی ضمن همراهی با کاندیداهای اصلاح طلب و حامیان دولت و تلاش برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، اعلام می دارد کارنامه اصولگرایان به‌ویژه نمایندگان فعلی استان یزد در مجلس غیرقابل قبول بوده و معتقد است مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات، زمینه ساز تشکیل مجلسی مردمی و دغدغه‌مند برای فردای ایران اسلامی است.

جا دارد به عاملان این خبر سازی های نخ نماشده هم اعلام داریم دوره خبرسازی های مغرضانه بدین نحو، پایان یافته و جز رسوایی برای عاملان آن در نزد مردم فهیم استان یزد، نتیجه ای دربرنخواهد داشت.

روابط عمومی حزب اعتمادملی منطقه یزد


ارسال نظر

Go to TOP