تاریخ انتشار:۱۴ دی ۱۳۹۴در ۱۲:۴۹ ب.ظ کد خبر:3751

سخنگوی ناجا با اشاره به حوادث سفارت عربستان: مردم را خیلی وقت‌ها نمی‌شود زد

سخنگو و معاون اجتماعی ناجا با اشاره به جریان حمله به سفارت عربستان و سخنان سخنگوی وزارت کشور مبنی بر اینکه به نیروی انتظامی هشدارهای لازم داده شده بود،گفت: مردم را خیلی وقت‌ها نمی‌شود زد، آخرین درمان روش سلبی است. سعید منتظرالمهدی در نشست خبری خود که ...

سخنگو و معاون اجتماعی ناجا با اشاره به جریان حمله به سفارت عربستان و سخنان سخنگوی وزارت کشور مبنی بر اینکه به نیروی انتظامی هشدارهای لازم داده شده بود،گفت: مردم را خیلی وقت‌ها نمی‌شود زد، آخرین درمان روش سلبی است.

سعید منتظرالمهدی در نشست خبری خود که صبح امروز در ستاد مرکزی نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: در جریان حمله به سفارت عربستان ۵۰ نفر دستگیر شده‌اند.

وی افزود: این افراد در تهران دستگیر شده‌اند و از دستگیرشدگان مشهد اطلاعی ندارم.

منتظرالمهدی در ادامه با بیان اینکه در این شب نیروهای خود را افزایش دادیم، همچنین گفت:‌ مسئولیت حفاظت از اماکن دیپلماتیک بر عهده پلیس دیپلماتیک است.

منتظرالمهدی اظهار کرد: در حال حاضر نیز سفارت عربستان در امنیت کامل است.

سخنگوی ناجا درباره اینکه گفته می‌شود، اقدام به آتش‌سوزی در داخل کار خود کارکنان سفارت بوده است، هم گفت: ما به چنین چیزی نرسیدیم.

منتظرالمهدی درباره اینکه آیا جریانی هدایت حمله‌کنندگان به سفارت را پشتیبانی می‌کرده یا خیر، گفت: دستگاه قضایی باید در این باره تحقیق کند و در بازجویی‌های اولیه به چنین چیزی نرسیدیم.

منتظرالمهدی درباره اظهارات سخنگوی وزارت کشور مبنی بر اینکه هشدارها و تذکرات لازم به پلیس داده شده بود گفت: پیش‌بینی‌های لازم در این خصوص انجام شده بود و نیروهایمان هم تقویت کردیم.

وی ادامه داد:‌ مردم را خیلی وقت‌ها نمی‌شود زد، آخرین درمان روش سلبی است.

تحویل سوشا مکانی به دادسرای رسانه و فرهنگ
منتظرالمهدی درباره بازداشت “سوشا مکانی” نیز گفت: سال گذشته شکایتی از این فرد به دادسرای جرائم رایانه ای ارسال شد و مجددا پس از عکس‌هایی که در فضای مجازی منتشر شد، مجددا بازپرس این فرد را احضار کرد، اما او در زمان احضار تمکین نکرده و دستور بازداشتش صادر شد.

به گفته سخنگوی ناجا، در حال حاضر این فرد به دادسرای رسانه و فرهنگ تحویل داده شده و یک شاکی خصوصی هم از سال گذشته دارد.


ارسال نظر

Go to TOP