تاریخ انتشار:۱۴ دی ۱۳۹۴در ۹:۴۵ ب.ظ کد خبر:3780

بیانیه شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی گلستان پس از 6 سال

محکومیت شهادت آیت الله نمر

اعتماد ملی: شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی گلستان با صدور بیانیه ای، شهادت آیت‏ الله نمرباقرالنمر، روحانی برجسته شیعه عربستان، را محکوم کرد. متن بیانیه بدین شرح است: باسمه‏ تعالی بیانیه شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی منطقه گلستان در محکومیت شهادت آیت ‏الله نمر اعدام عالم مومن ...

اعتماد ملی: شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی گلستان با صدور بیانیه ای، شهادت آیت‏ الله نمرباقرالنمر، روحانی برجسته شیعه عربستان، را محکوم کرد. متن بیانیه بدین شرح است:
باسمه‏ تعالی
بیانیه شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی منطقه گلستان در محکومیت شهادت آیت ‏الله نمر
اعدام عالم مومن و مظلوم، فعال حقوق ‏بشری و رهبر شیعیان عربستان ‏سعودی، آیت‏ الله نمر باقرالنمر، توسط رژیم مرتجع این کشور، موجب خشم و اندوه جوامع اسلامی شد. این اقدام غیرانسانی و پست رژیمی که خود را خادم ‏الحرمین می‏داند، بدون تردید با هدف تشدید اختلافات مذهبی و فرقه‏ای بین شیعه و سنی و حذف افکار مخالف صورت گرفته که جایی در آموزه‏های دینی اسلام ندارد.
شهادت آیت ‏الله نمر نشان داد که ادعای پرچمداری جهان اسلام توسط رژیم تروریست ‏پرور آل ‏سعود، که دست آن به خون هزاران انسان بیگناه در بحرین، یمن، عراق و سوریه آغشته شده، نتیجه‏ای جز به هم ‏ریختن نظم و ثبات در منطقه خاورمیانه، حمایت از گروه‏های تکفیری و تروریستی، دامن زدن به مسائل قومی و مذهبی و شادی دشمنان امت اسلامی به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی نداشته است.
شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی منطقه گلستان، ضمن محکومیت اعدام آیت الله نمر و ورود غیرمسئولانه برخی از افراد به سفارتخانه و کنسولگری عربستان‏ سعودی در تهران و مشهد، اعتقاد دارد در شرایط کنونی که دنیای اسلام با انواع توطئه‏ های استکبار، دست به گریبان بوده، مقاومت اسلامی در پرتو وحدت شیعه و سنی با محوریت آموزه ‏های قرآن و نبی مکرم اسلام (ص)، راه نجات ‏بخش مسلمانان است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، شهادت آیت‏ الله نمر، روحانی برجسته شیعه عربستان، مجازات الهی را گریبان‏گیر آل‏ سعود خواهد کرد.
در پایان، امیدواریم، خون‏های به ‏ناحق ریخته جهان اسلام، به زودی، دامن سران مرتجع آل ‏سعود را بگیرد و هرچه زودتر شاهد سقوط و از بین‏ رفتن این رژیم همچون رژیم‏های عربی دیگر خاورمیانه باشیم.

شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی منطقه گلستان

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP