تاریخ انتشار:۱۵ دی ۱۳۹۴در ۵:۱۴ ب.ظ کد خبر:3791

به جز کسانی که شرایطشان احراز شده٬ غایبان آزمون رد صلاحیت می‌شوند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: به جز کسانی که شرایطشان احراز شده٬ غایبان آزمون رد صلاحیت می‌شوند.  نجات‌الله ابراهیمیان که با خبر ساعت ۱۴ شبکه اول صحبت می‌کرد٬ اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه‌ای که قبلا از سوی شورای نگهبان منتشر شد٬ همه داوطلبان مجلس خبرگان رهبری به ...

سخنگوی شورای نگهبان گفت: به جز کسانی که شرایطشان احراز شده٬ غایبان آزمون رد صلاحیت می‌شوند.

 نجات‌الله ابراهیمیان که با خبر ساعت ۱۴ شبکه اول صحبت می‌کرد٬ اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه‌ای که قبلا از سوی شورای نگهبان منتشر شد٬ همه داوطلبان مجلس خبرگان رهبری به جز کسانی که شرایط آنها احراز شده است و مشمول آزمون نبوده‌اند٬ بقیه داوطلبان باید آزمون می‌دادند٬ لذا کسانی که در آزمون امروز شرکت نکرده‌اند فرصتی را که پیش‌بینی شده بود تا توانایی آنها ارزیابی شود٬ از دست دادند و کسانی که در آزمون علمی شرکت نکردند، عملا نمی‌توانند در بقیه مسیر، احراز صلاحیت را طی کنند.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: از ۵۳۷ نفری که طبق آمار قرار بود در آزمون شرکت کنند٬ ۴۰۰ نفر یعنی حدود ۷۴ درصد در جلسه امروز شرکت کردند و امیدواریم در کوتاه‌ترین فرصت ممکن اوراق تصحیح شود و نتایج به شرکت‌کنندگان اعلام شود.

ابراهیمیان درباره وضعیت نامزدهایی که در آزمون خبرگان رهبری شرکت نکردند٬ اظهار داشت: در حال حاضر طبق برنامه‌ریزی که از سوی شورای نگهبان صورت گرفته است صرفا یک مرحله آزمون کتبی اعلام شده است٬ لذا کسانی که در آزمون امروز شرکت نکرده‌اند فرصتی را که پیش بینی شده بود تا توانایی آن‌ها ارزیابی شود٬ از دست دادند و کسانی که در آزمون علمی شرکت نکردند، عملا نمی‌توانند در بقیه مسیر، احراز صلاحیت را طی کنند.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP