تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۲۲ ب.ظ کد خبر:3815

نامه محمد جواد حق شناس به استاندار کرمانشاه در اعتراض به تصمیم هیئت اجرایی انتخابات

اعتماد ملی: عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی پس از تصمیم هیئت اجرایی در رد صلاحیت یکی از اعضای حزب اعتماد ملی در استان کرمانشاه نامه ای اعتراضی به استاندار این استان نوشت. به گزارش اعتماد ملی دکتر محمد جواد حق شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ...

اعتماد ملی: عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی پس از تصمیم هیئت اجرایی در رد صلاحیت یکی از اعضای حزب اعتماد ملی در استان کرمانشاه نامه ای اعتراضی به استاندار این استان نوشت.

به گزارش اعتماد ملی دکتر محمد جواد حق شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پیامی به دکتر اسد الله رازانی استاندار محترم کرمانشاه درخصوص عدم تایید عضو این حزب توسط هیات اجرایی شهرستان پاوه ابراز نگرانی کرد و خواستار  احقاق حق و رفع ستم از او شد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

برادر گرانسنگ جناب اقاى دکتر اسدالله رازانى
استاندار محترم کرمانشاه
با سلام
شایسته میدانم از تلاشها و زحمات شما و همکاران در امر برگزارى انتخابات ٧ اسفند مراتب نگرانى عمیق خود و شوراى مرکزى حزب اعتماد ملى را از عملکرد هیات اجرایى و فرماندار پاوه در خصوص اعلام عدم تایید اقاى محمد ریوف قادرى ابراز نماید.
ایشان از اغاز تاسیس حزب عضو شوراى مرکزى و داراى سوابق روشن در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دولت و مجلس مى باشد. با شناختى که از درایت و تدبیر جنابعالى دارم امیدوارم در احقاق حق و رفع ستم از این چهره خدوم بیشترین تاکید را بنمایید.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP