تاریخ انتشار:۲۲ دی ۱۳۹۴در ۱:۲۸ ب.ظ کد خبر:3868

حمیدرضا عارف از نامزدی برای انتخابات مجلس انصراف داد+نامه به مردم یزد

فرهیختگان: حمیدرضا عارف، فرزند محمدرضا عارف، از کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای انصراف داده است. به گزارش اعتماد ملی، حمیدرضا عارف از حوزه انتخابیه یزد برای انتخابات کاندیدا شده بود که ساعتی پیش با حضور در فرمانداری یزد انصراف خود را اعلام کرد. او جلوگیری از ...

فرهیختگان: حمیدرضا عارف، فرزند محمدرضا عارف، از کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای انصراف داده است.

به گزارش اعتماد ملی، حمیدرضا عارف از حوزه انتخابیه یزد برای انتخابات کاندیدا شده بود که ساعتی پیش با حضور در فرمانداری یزد انصراف خود را اعلام کرد.

او جلوگیری از تعدد کاندیداهای اصلاح‌طلب در یزد را دلیل این انصراف عنوان کرده است.

حمیدرضا عارف پس از این استعفا نامه‌ای به مردم یزد و اسکذر نوشت.

به گزارش اعتماد ملی، متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
“فإن العزة لله جميعا”
همانا عزت تمام و کمال از آن خداست.

مردم نجیب و شریف یزد و اشکذر؛
روزی که با نیت خدمت به مردم شهر آباء و اجدادیم،دارالعباده یزد، و با تکیه بر تواناییها و اعتقاد به وظیفه دینی-ملی حضور در عرصه های اجتماعی،سیاسی و اقتصادی و امیدواری به فضل خداوند رحمان و لطف شما مردم نسبت به خدمتگزاران خود،اعلام حضور به عنوان داوطلب نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نمودم، با خود و خدای خود عهد بستم که جز در مسیر خیر و آنچه به صلاح ملت و میهن است قدمی برندارم.

امروز که به یمن حضور ارزشمند مردان و زنان شهرمان در ثبت نام و اعلام نامزدی و پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیتها،ترکیب خوبی از جوانان با انگیزه و توانمند و افراد با تجربه و دلسوز برای تصدی سمت نمایندگی در محضر شما شریفان قرار گرفته است، بر همان عهد و پیمان وفادار هستم و خیر و صلاح را در انسجام این نیروها و جلوگیری از ایجاد سردرگمی مردم در انتخاب نماینده ای اصلح و شایسته می‌بینم.

بر خود فرض می دانم که به عنوان فردی اصلاح طلب و در راستای کمک به تحقق اجماع و رسیدن همراهان به کاندیدای واحد در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر و با تاکید بر همین الگو در تهیه لیست واحد برای ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان سراسر کشور که قطعا به نفع مصالح عمومی کشور و منافع ملی است،کناره گیری خود را از ادامه حضور در این عرصه اعلام نمایم.

امیدوارم این اقدام مورد رضای پروردگار قرار گیرد.

ارادتمند و همشهری شما

حمیدرضا عارف

 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP