تاریخ انتشار:۲۴ دی ۱۳۹۴در ۶:۴۰ ب.ظ کد خبر:3880

نشست هم اندیشی با کاندیداهای حزب اعتماد ملی در استان تهران برگزار شد

اعتماد ملی: جلسه هم اندیشی با کاندیداهای حزب اعتماد ملی در استان تهران ازسوی شورای تهران حزب اعتماد ملی برگزار شد. به گزارش اعتماد ملی، در ابتدای این جلسه تعدادی از اعضای شورای عمومی حزب و همچنین افرادی از گروه ها و اقشار مختلف نقطه نظرات ...

اعتماد ملی: جلسه هم اندیشی با کاندیداهای حزب اعتماد ملی در استان تهران ازسوی شورای تهران حزب اعتماد ملی برگزار شد.

به گزارش اعتماد ملی، در ابتدای این جلسه تعدادی از اعضای شورای عمومی حزب و همچنین افرادی از گروه ها و اقشار مختلف نقطه نظرات و انتظارات خود را مطرح کردند.

در ادامه این نشست، حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی، به تنزل جایگاه مجلس در چند دوره اخیر اشاره کرد و با بیان اینکه مجلس  خبرگان نیز نیاز به تحول و پالایش دارد، گفت: نیاز مبرم کشور ما تحزب است. اگر احزاب قوی و گسترده باشند انتخابات مفهوم پیدا می کند و بعد از انتخابات احزاب هستند که می توانند پاسخگو باشند.

او افزود: ما در کنار وظایف انتخاباتی به نحزب هم توجه می کنیم.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه حزب اعتماد ملی یک حزب ملی است، اظهار کرد: دبیر کل حزب یک سرمایه ماندگار گذاشته است که باید از آن استفاده کرد.

قائم مقام حزب اعتماد ملی افزود: امیدواریم در تایید کاندیداها به صعه صدر برخورد شود و حزب اعتماد ملی نیز بر اساس سیاست های کلی اصلاح طلبان حرکت خواهد کرد.

در ادامه این نشست، دکتر سید رحیم ابوالحسنی، رییس دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی، به مشکلات و آسیب های اجتماعی و اقتصادی اشاره کرد و گفت: همه نهادها در آسیب ها مقصرند و مسئولند. نهادها سه بخش ساختار، فرهنگ و نیروی انسانی دارند که ما در حال حاضر برای نیروی انسانی تلاش می کنیم.

او افزود: مشکل عمده ما در مجلس به عنوان یکی از نهادها نداشتن تخصص و تحصیلات غیر مرتبط و دیگری نداشتن تعهد است. تعهد به هویت ملی و کرامت انسانی. ما نیاز به تعهد و تخصص داریم.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP