تاریخ انتشار:۲۶ دی ۱۳۹۴در ۵:۵۳ ب.ظ کد خبر:3890

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی: نان مخالفان برجام در جنگ است

اعتماد ملی: قائم مقام حزب اعتماد ملی با با اینکه عقلانی نیست، به بهانه اینکه ما هشت سال دفاع مقدس داشته‌ایم همیشه بجنگیم، گفت: برخی همیشه در حال درگیری هستند و این افکار در آنها نهادینه شده و این باعث شد سال‌ها ما را کشوری تندرو ...

اعتماد ملی: قائم مقام حزب اعتماد ملی با با اینکه عقلانی نیست، به بهانه اینکه ما هشت سال دفاع مقدس داشته‌ایم همیشه بجنگیم، گفت: برخی همیشه در حال درگیری هستند و این افکار در آنها نهادینه شده و این باعث شد سال‌ها ما را کشوری تندرو بدون عقلانیت بشناسند که این جز هتک حیثیت ملت ما هیچ نداشت.

به گزارش اعتماد ملی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول منتجب‌نیا در نشست حزب اعتماد ملی استان قزوین اظهار کرد: چرا امروز برخی با برجام مخالفند؟ چون این افراد هم از نظر تئوری و هم از این لحاظ که نانشان در جنگ است، به طبل جنگ می‌کوبند و آقای ظریف دکان این‌ها را بست و اینها ناراحتند و دیدیم چه کردند در مجلس.

او با تاکید بر اینکه ما باید بدانیم اصلاحات در بستر انقلاب است، افزود: ما قانون اساسی را ضمن اینکه پایبند به آن هستیم، قابل تفسیر کارشناسانه و نه زورمندانه می‌دانیم.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر اصلاحات نباشد یا باید در جا بزنیم و به وضع موجود تن بدهیم و یا به عقب برگردیم و سیر قهقرایی داشته باشیم. اصلاحات می‌گوید سیر تکاملی مجاز است و حرکت باید به پیش باشد و نقص‌ها را برطرف کند.

قائم مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه هر اصولگرای حتی افراطی، اگر لحظه ای به اصلاحات فکر کند عاشق اصلاحات می‌شود، گفت: اصلاحات یک جریان سیال مواج و مردمی است و ریشه در نبوت دارد و هرچه عقل تکامل می‌یابد اصلاح‌طلب‌تر می‌شود. ما در سخت‌ترین شرایط فریاد زدیم اصلاحات و هزینه هایی مثل حصر دادیم.

منتجب‌نیا با تاکید بر اینکه بعد از انتخابات آماده فعالیت حزبی گسترده باشید، گفت: ارزش آن است که انسان بگوید کار سیاسی می‌کنم و جای تاسف است که خیلی ها احزاب را به رسمیت نمی‌شناسند.

او با اشاره به حمله به هیات‌های اجرایی به جرم اینکه قانونی عمل کرده‌اند، اظهار کرد: مشارکت حداکثری چگونه اتفاق می‌افتد؟ مگر رهبری نگفتند که رای مردم حق‌الناس است؟ مگر نفرمودند حتی مخالفان نظام در انتخاب شرکت کنند؟

کاندیدای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ مسلما اگر با قانون عمل کنند و نهادهای امنیتی را شرکت ندهند، این موجب تقویت نظام می‌شود وگرنه  مردم دلسرد می‌شوند.

 

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP