تاریخ انتشار:۲۷ دی ۱۳۹۴در ۲:۰۰ ب.ظ کد خبر:3911

منتجب‌نیا: مقامات عالی نظام برای رفع ظلم بزرگ به اصلاح‌طلبان ورود کنند

اعتماد ملی: قائم‌مقام حزب اعتماد ملی با تبریک اجرای توافق هسته‌ای و تاکید بر اینکه این توافق یک موفقیت ملی محسوب می‌شود گفت: البته متاسفانه با کج سلیقگی‌های به وجود آمده توسط شورای نگهبان این خوشحالی زایدو الوصف در میان مردم کمرنگ شده است. رسول منتجب ...

اعتماد ملی: قائم‌مقام حزب اعتماد ملی با تبریک اجرای توافق هسته‌ای و تاکید بر اینکه این توافق یک موفقیت ملی محسوب می‌شود گفت: البته متاسفانه با کج سلیقگی‌های به وجود آمده توسط شورای نگهبان این خوشحالی زایدو الوصف در میان مردم کمرنگ شده است.

رسول منتجب نیا، فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این مطلب با اشاره به اجرای برجام به رویداد ۲۴ گفت: برجام یک موفقیت ملی است که می‌تواند منشا خیرات و برکات برای کشور باشد و ضمن آنکه خطر بزرگی را از کشور و نظام دفع کرد.

او افزود: اجرای برجام و لغو تحریم‌ها می‌تواند برای مردم و نظام گشایش خیر و برکت به دنبال داشته باشد و لذا مسئولین مربوطه می‌بایست دقت لازم را در حفظ این دستاورد داشته باشند.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در ادامه با اشاره به انتشار اخبار غیر رسمی از رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان در انتخابات مجلس از سوی شورای نگهبان گفت: البته متاسفانه با کج سلیقگی‌های به وجود آمده توسط شورای نگهبان خوشحالی زاید و الوصفی که در میان مردم در پی لغو تحریم‌ها ایجاد شده بود کمرنگ شده است که وانگهی به بعضی‌ها به دنبال عدم خوشحالی و اتحاد و انسجام به وجود آمده بعد از برجام بوده‌اند.

منتجب نیا درباره عدم احراز صلاحیت‌های گسترده اصلاح طلبان گفت: خبری که به صورت غیر رسمی شنیده شده این است که شورای نگهبان تمامی کاندیدهای اصلاح طلب را که در هئیت اجرای تایید صلاحیت شده‌اند به صورت فله‌ای رد صلاحیت کرده‌اند و این موضوع نیز شامل چهره‌های شاخص ملی نیز می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه این اقدام به معنی حذف یک جریان سیاسی از بدنه نظام است گفت: چنین رد صلاحیت گسترده‌ای برخلاف نظرات امام و رهبری است و مغایر فرمایشات و تاکیدات بزرگان است.

او با تاکید بر ضرورت تجدید نظر در بررسی صلاحیت‌ها گفت: می‌بایست در بررسی‌ها تجدید نظر صورت گیرد چرا که این خود حق الناس است و در واقع این رد صلاحیت‌ها ظلم به حق الناس است و این موضوع موجب دلسردی مردم می‌شود و باعث عدم مشارکت گسترده در انتخابات آتی خواهد شد که مغاییر با نظرات رهبری است و این یک ستم به نخبگان و شایستگان کشور است و اقدامی مغاییر با منافع ملی کشور است.

منتجب نیا درباره استراتژی و رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات با وجود رد صلاحیت‌های گسترده گفت: قطعا استراتژی اصلاح طلبان حضور مقتدرانه در انتخابات است و به هیچ عنوان به دنبال قهر از صندوق‌ها نیستند البته برخی معتقدند این رد صلاحیت‌ها به منظور کناره گیری اصلاح طلبان و بی‌رقیب شدن اصولگرایان همانند انتخابات گذشته است.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در خاتمه گفت: بر این اساس می‌بایست مقامات عالی نظام در این خصوص ورود کنند تا این ظلم بزرگ برطرف شود و اگر این مهم محقق نشد اصلاح طلبان بایست کاری کنند که کمترین آسیب به نظام وارد شود زیرا ما خود را دلسوز نظام و در چهارچوب آرمان‌های امام می‌دانیم.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP