تاریخ انتشار:۰۵ بهمن ۱۳۹۴در ۵:۴۶ ق.ظ کد خبر:3986

تایید صلاحیت رسول منتجب نیا برای انتخابات مجلس خبرگان

اعتماد ملی: حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری تایید صلاحیت شد. به گزارش اعتماد ملی، رسول منتجب نیا از حوزه انتخابیه خوزستان برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرده بود که با ...

اعتماد ملی: حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری تایید صلاحیت شد.

به گزارش اعتماد ملی، رسول منتجب نیا از حوزه انتخابیه خوزستان برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرده بود که با تایید ازسوی شورای نگهبان، در معرض انتخاب مردم قرار گرفت.
تایید صلاحیت منتجب نیا برای انتخابات خبرگان، شاید نوید دهنده تایید نامزدهای بیشتر در هر دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری توسط شورای نگهبان باشد. با توجه به این تایید، امید می‌رود صلاحیت او در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز به تایید برسد. شایان گفتن است منتجب نیا برای نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شده و در مرحله نخست توسط هیات نظارت رد صلاحیت شده بود.2 ديدگاه مطلب براي " تایید صلاحیت رسول منتجب نیا برای انتخابات مجلس خبرگان " ارسال شده است.

  1. امیرعلی می‌گه:

    چرا دروغ می گویید؟مرام شیخ اصلاحات این چنین بود.صراحتا بگویید غیرقانونی و غیر شرعی رد صلاحیت شد!

  2. سعید می‌گه:

    خب فرمانداری بهش اعلام کرده تایید شدی. از دیروز تا امروز چی شده معلوم نیست!

ارسال نظر

Go to TOP