تاریخ انتشار:۰۶ بهمن ۱۳۹۴در ۹:۵۷ ق.ظ کد خبر:3989

بیانیه حزب اعتماد ملی منطقه کردستان در حمایت از طرح منطقه آزاد ماد

اعتماد ملی: حزب اعتماد ملی منطقه کردستان در حمایت از طرح منطقه آزاد ماد بیانیه ای صادر کرد.   به گزارش اعتماد ملی متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:   سمه تعالی روزی دیگر از فعالیت مجلس نهم گذشت و در این روز کلیات طرح منطقه آزاد ماد ...

اعتماد ملی: حزب اعتماد ملی منطقه کردستان در حمایت از طرح منطقه آزاد ماد بیانیه ای صادر کرد.

 

به گزارش اعتماد ملی متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

 

سمه تعالی
روزی دیگر از فعالیت مجلس نهم گذشت و در این روز کلیات طرح منطقه آزاد ماد مورد بررسی قرار گرفت.
استان کردستان بعنوان استانی مملو از انسان های غیرتمند و فاضل،با تصویب این طرح میتوانست گامی بزرگ در جهت توسعه همه جانبه منطقه بردارد و در این میان تلاش های بی دریغ استاندار محترم استان کردستان؛جناب آقای زاهدی مورد تقدیر و تشکر مردم رنجدیده و شرافتمند منطقه است.
صدافسوس که بعضی از نمایندگان قادر به درک فواید تصویب چنین طرح ارزشمندی نبودند و با تکیه بر تفکرات مذموم و پوسیده خود،شیرینی تصویب چنین طرح ارزشمندی را تبدیل به تلخی کردند.
یقینا مردم شریف ایران اسلامی و بالاخص استان کردستان این جفاها را فراموش نمی‌کنند و در روز ۷ اسفند با آرای خود و مشارکت حداکثری خود مجلسی مردمی تر و کارآمدتر را تشکیل خواهند داد.
بار دیگر از زحمات دولتمردان دلسوز دولت تدبیر و امید قدردانی خود را اعلام می‌داریم و به آن دسته از نمایندگان ناکارآمد که بجای حضور در مجلس شورای اسلامی به تبلیغات در حوزه خود مشغول بودند یادآور می‌شویم که شما در ذهن مردم بیش از پیش محکوم شدید.
ان شاالله در ۷ اسفند ماه سال ۹۴ نام این افراد توسط مردم به تاریخ سپرده خواهد شد و با تشکیل مجلس دهم این طرح باردیگر مورد بررسی قرارگرفته و اجرای آن تصویب شود.
و من الله توفیق
۱۳۹۴/۱۱/۰۵
حزب اعتمادملی منطقه کردستان

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP