تاریخ انتشار:۰۶ بهمن ۱۳۹۴در ۱۰:۰۹ ق.ظ کد خبر:3992

کمپین «رای اعتراضی» آغاز به فعالیت کرد

اعتماد ملی: کمپین «رای اعتراضی» به جای تحریم اعتراضی به منظور شرکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز به فعالیت کرد. به گزارش اعتماد ملی این کمپین به منظور شرکت اعتراض آمیز در انتخابات و رای حداکثری به کاندیداهای اصلاح طلب تاییدصلاحیت شده راه اندازی ...

اعتماد ملی: کمپین «رای اعتراضی» به جای تحریم اعتراضی به منظور شرکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز به فعالیت کرد.

به گزارش اعتماد ملی این کمپین به منظور شرکت اعتراض آمیز در انتخابات و رای حداکثری به کاندیداهای اصلاح طلب تاییدصلاحیت شده راه اندازی شده است.

همچنین در متنی که توسط کانال تلگرامی این کمپین منتشر شده آمده است: «مردم ایران از دوره مشروطه تا الان یک قرن برای حق رای مبارزه کرده اند و باید از این حق مردمی پاسداری کرده و برای بهبود شرایط برگزاری انتخاباتی واقعی تلاش کنیم.
با توجه به نتیجه بخش نبودن شرکت نکردن در انتخابات در دوره های گذشته و سوءاستفاده تندروها از آن برای ورود به مجلس با آرای حداقلی، یکی از اهداف این کمپین شرکت در انتخابات و رای به چند کاندیدای اصلاح طلب تاییدشده و رساندن صدای اعتراض به ردصلاحیت ها از طریق آرای بالا به آنها است.
هدف دیگر این کمپین جلوگیری از ورود نیروهای افراطی اصولگرا به مجلس است که با استفاده از مشارکت پایین مردم در انتخابات، با آرای بسیار پایین به مجلس راه می یابند.»

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP