تاریخ انتشار:۰۸ بهمن ۱۳۹۴در ۱۱:۵۷ ق.ظ کد خبر:4057

پیشنهاد تاسیس جبهه نجات ایران در انتخاباتاز سوی دکتر حق شناس

اعتماد ملی: عضو شورا مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به موضوع ردصلاحیت‌ها برای انتخابات مجلس دهم ، پیشنهاد تاسیس جبهه نجات ایران در انتخابات را مطرح کرد. به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا، محمدجواد حق‌شناس در جلسه مشترک اعضای میز استان‌ها و اعضای اصلاح ...

اعتماد ملی: عضو شورا مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به موضوع ردصلاحیت‌ها برای انتخابات مجلس دهم ، پیشنهاد تاسیس جبهه نجات ایران در انتخابات را مطرح کرد.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا، محمدجواد حق‌شناس در جلسه مشترک اعضای میز استان‌ها و اعضای اصلاح طلب نیروهای اصلاح‌طلب سراسر کشور که ظهر امروز -شنبه- برگزار شد، با اشاره به مسئله رد صلاحیت‌ها گفت: این مسئله که یک روحانی که آیت‌الله بروجردی روی سر او عمامه گذاشته و خودش فرزند شهید محراب است رد صلاحیت شود یا فرزند شهید مطهری را به جرم بی‌دینی رد صلاحیت کنند، برای ما غیرقابل باور بود.

این عضو ارشد حزب اعتماد ملی با اشاره به برخی اعتراض‌ها نسبت به موضوع رد صلاحیت‌ها، تاکید کرد: نباید رد صلاحیت شدن‌ها باعث کنار رفتن ما از انتخابات بشود.

حق شناس پیشنهاد تاسیس جبهه نجات ایران در انتخابات را با حضور نیروهای غیرمشهور و مستقل و اصولگرایان معتدل را داد و یادآور شد: بر خلاف تصور شما، می‌توان به شکلی عمل کرد که انتخابات سیاسی شود، چنانچه در سال ۹۲ در شاهرود که اختلاف قومی زیاد با سمنان دارد، رای روحانی بیشتر از رای او در سمنان بود.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP