تاریخ انتشار:۱۳ بهمن ۱۳۹۴در ۱۱:۳۷ ق.ظ کد خبر:4129

پایگاه اطلاع رسانی اصلاح طلبان آغاز به کار کرد

با حضور هیات رئیسه ی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از پایگاه اطلاع رسانی گام دوم رونمایی شد. به گزارش اعتماد ملی، مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با نام «گام دوم» با حضور هیات رئیسه این شورا و اهالی ...

با حضور هیات رئیسه ی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از پایگاه اطلاع رسانی گام دوم رونمایی شد.

به گزارش اعتماد ملی، مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با نام «گام دوم» با حضور هیات رئیسه این شورا و اهالی رسانه برگزار شد.

محمدرضا عارف، حسین کمالی و الهام فخاری از اعضای هیات رئیسه این شورا در این مراسم از این پایگاه اطلاع رسانی رونمایی کردند.

علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی و مصطفی کواکبیان از میهمانان این مراسم بودند.

پایگاه اطلاع رسانی گام دوم سایت رسمی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان کشور است و علاوه بر پوشش اخبار این طیف سیاسی در سراسر کشور، اطلاعیه‌ها و بیانیه‌های رسمی این شورا را نیز منتشر خواهد کرد.

 

رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: عواملی می‌خواهند آرامش را از اصلاح طلبان بگیرند.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا محمدرضا عارف در این مراسم، خاطرنشان کرد: ممکن است عواملی بخواهند آرامش ما را بگیرند، اما اصلاح‌طلبان در عرصه حضور خواهند داشت.

معاون اول دولت خاتمی مهمترین برنامه اصلاح‌طلبان بعد از هفت اسفند را رونق اقتصادی خواند و یادآور شد: البته از مسائل دیگر نیز غافل نیستیم و بر همین اساس «برجا» و «فام» را به ستادهای مختلف ابلاغ کردیم که اگر اکثزیت مجلس را به دست بیاوریم، این برنامه‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

عارف افزود: بعد از بحث‌های مفصل، شعار اصلاح طلبان با عنوان «امید و آرامش است و رونق اقتصادی» انتخاب شد و امیدواریم بتوانیم به خوبی حرکت رو به جلوی خود را ادامه دهیم.

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به رد و عدم احراز بسیاری از چهره‌های اصلاح‌طلب گفت: طبق قانون هر کس حداقل شرایط را دارد، باید در انتخابات حضور داشته باشد و امیدواریم شورای نگهبان در عملکرد هیات نظارت تجدید نظر کند.

عارف ابراز امیدواری کرد که نتیجه این رقابت باید بازگشت مجلس به راس امور باشد و به دولت کمک کند تا برنامه‌های پیشرفت و توسعه را جامه عمل بپوشاند و البته مجلس از فرصت نظارت برای پیشبرد امور استقاده خواهد کرد.

او ضمن دعوت از عموم مردم و اصلاح طلبان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن برای اینکه انتخابات با همان شور برگزار شود، متذکر شد: «گام دوم» سایتی است که اخبار شورای عالی را منتشر می‌کند و سایر پایگاه‌های خبری از این پس از مطالب این سایت برای دسترسی به مواضع و مطالب اصلاح طلبان استفاده می‌کنند.

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان از رسانه‌ها خواست در سه چهار هفته آینده با هدف تشویق مردم به حضور به اشتراکات بپردازند نه به اختلافات.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP