تاریخ انتشار:۰۶ مهر ۱۳۹۴در ۱:۰۹ ب.ظ کد خبر:419

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:

حل مشکلات فرهنگی با برگشت به فرهنگ دینی

اعتماد ملي: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: مشکلات اقتصادی با برگشت به اقتصاد مقاومتی و مشکلات فرهنگی با برگشت به فرهنگ دینی قابل حل است. به گزارش فارس از حمید کاظمی‌کیا بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از خانواد شهدا، ایثارگران و ...

اعتماد ملي: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: مشکلات اقتصادی با برگشت به اقتصاد مقاومتی و مشکلات فرهنگی با برگشت به فرهنگ دینی قابل حل است.
به گزارش فارس از حمید کاظمی‌کیا بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از خانواد شهدا، ایثارگران و جانبازان صنعت برق آذربایجان غربی، اظهار داشت: تمام کشورهای دنیا به غیر از ایران اسلامی تحت سلطه قدرت‌های جهانی قرار گرفته‌اند.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی در ۳۶ سال عمر خود گفتمان انقلابی و سلطه‌پذیری را نهادینه کرده است، تصریح کرد: به برکت خون شهیدان و ایثارگران توانسته‌ایم این فرهنگ را نهادینه سازی کنیم و در برابر قدرت‌های جهانی مقاومت نشان دهیم.
وی با بیان اینکه رشادت و دلاورمردی رزمندگان را در جنگ تحمیلی پیروز کرد، تصریح کرد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس نشان دادند مردم ایران اسلامی ملتی با وحدت و ایمان به خدا هستند و با این اقدامات دشمن را وادار به عقب نشینی کردند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با تأکید بر تداوم برگزاری چنین آیین‌هایی، ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا و زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا وظیفه ذاتی مسئولان بوده و تکریم از ایثارگران نیز تکریم فضائل اخلاقی به شمار می‌رود.
این مسئول با اشاره به رشد و پیشرفت ایران اسلامی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ادامه داد: در ۳۶ سال پیروزی انقلاب اسلامی رتبه ۱۷ جهان را در علم داریم که امیدواریم این رقم کاهش یابد.
کاظمی‌کیا ادامه داد: در این میان مشکلات بهره‌وری نیروی کار، مشکلات اقتصادی، فرهنگی و … داریم که نباید مشکلات این چنینی سبب شود تا از مسیر اصلی دور شویم و این مشکلات ذهن ما را از مسیر انقلاب دور سازد.
وی با بیان اینکه در سال‌های متمادی نشان داده‌ایم که پشت سر هم ایستاده‌ایم، ادامه داد: در این میان باید به طرف اهداف مشترک که حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی است، حرکت کنیم که مشکلات اقتصادی با برگشت به اقتصاد مقاومتی و مشکلات فرهنگی با برگشت به فرهنگ دینی قابل حل هستند.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP