تاریخ انتشار:۲۲ بهمن ۱۳۹۴در ۱:۳۶ ب.ظ کد خبر:4253

عبدالواحد شهنوازي و دكتر غلامرضا عزيزيان گزينه نهايي اصلاح طلبان زاهدان

اعتماد ملی:✅ در جلسه شورای اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان عبدالواحد شهنوازی و دکتر غلامرضا عزیزیان به عنوان گزینه های نهایی این شورا برای شهرستان زاهدان انتخاب شدند. به گزارش اعتماد ملی شورای اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان با در نظر گرفتن تمامی شرایط و بعد ...

اعتماد ملی:✅ در جلسه شورای اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان عبدالواحد شهنوازی و دکتر غلامرضا عزیزیان به عنوان گزینه های نهایی این شورا برای شهرستان زاهدان انتخاب شدند.

به گزارش اعتماد ملی شورای اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان با در نظر گرفتن تمامی شرایط و بعد از بررسی های صورت گرفته در نهابت با هدف تعمیق وحدت قومی و مذهبی میان ساکنن شهر زاهدان از بین کاندیداهای تایید صلاحیت شده ی اصلاح طلب یک نفر بلوچ اهل سنت و یک نفر سیستانی تشیع را به عنوان گزینه های نهایی این شورا در زاهدان انتخاب کردند.

عبداواحد شهنوازی دانشجوی دکترای مدیریت بحران ، رییس فعلی بیمارستان حضرت علی اصغر زاهدان و عضو و رییس سابق شورای شهر زاهدان، عضو فعال ستاد سیدمحمد خاتمی در سال ۷۶ و دبیر حزب کارگزاران سازندگی سیستان و بلوچستان است.

دکتر غلامرضا عزیزیان دارای مدرک دکترای عمران از دانشگاه نیوکاسل انگلستان، هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان،رییس کمیته آموزش سازمان نظام مهندسی استان، عضو کمیته ملی سدهای بزرگ ایران عضو هیات امنای برگزار کننده کنگره های مهندسی عمران کشور ، عضو فعال ستاد سیدمحمد خاتمی در سال ۷۶،عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاهها و عضو حزب اتحاد ملت ایران اسلامی است.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP