تاریخ انتشار:۲۵ بهمن ۱۳۹۴در ۱۲:۳۵ ب.ظ کد خبر:4276

دعایی: امید مردم به وزارت کشور است/ خداوند مسئولین وزارت کشور را یاری کند تا از امانت مردم به خوبی پاسداری کنند

مدیر مسئول موسسه اطلاعات گفت: نقطه نهایی امید مردم وزارت کشور بوده و امیدواریم کسانی که در سنگر حفاظت از امانت مردم هستند به شایستگی به رسالت خود عمل کنند. به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایسنا حجت الاسلام سیدمحمود دعایی صبح امروز در نشست مشترک ...

مدیر مسئول موسسه اطلاعات گفت: نقطه نهایی امید مردم وزارت کشور بوده و امیدواریم کسانی که در سنگر حفاظت از امانت مردم هستند به شایستگی به رسالت خود عمل کنند.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایسنا حجت الاسلام سیدمحمود دعایی صبح امروز در نشست مشترک دست‌اندرکاران انتخابات و مدیران رسانه‌ها با بیان اینکه ما در مرحله ثبت‌نام انتخابات شاهد حضور پرشور مردم بودیم و جناح‌ها حضور پررنگی داشتند، اظهار کرد: اما مسأله گزینش‌ها یک ابهام و سردرگمی در جامعه ایجاد کرد.

وی در ادامه افزود: اکنون امید مردم به وزارت کشور است و من دعا می‌کنم که خداوند مسئولین وزارت کشور را یاری کند تا آنها امانت مردم را به خوبی پاسداری کنند.

دعایی در پایان خاطرنشان کرد: من با شناختی که از وزیر کشور، آقای امیری، مقیمی و سایر مسئولان وزارت کشور دارم مطمئنم که آنها شایستگی لازم را دارا هستند و امیدوارم که امانتداری مسئولان وزارت کشور و حضور مسئولانه آنها برای مردم امیدواری ایجاد کند.

بر اساس این گزارش، حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در این برنامه با اشاره به پاسخگویی وزارت کشور در برابر رسانه‌ها و افکار عمومی یکی از سیاست‌هایی است که وزیر کشور تبیین کرده‌اند، گفت: بر همین اساس ارتباط خوبی میان وزارت کشور و رسانه‌ها شکل گرفته است.

وی همچنین یادآور شد: با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات تعامل رسانه‌ها با وزارت کشور نیز بیشتر شده است و جلسه امروز در راستای تبیین سیاست‌های وزارت کشور در حوزه تبلیغات انتخابات است زیرا رسانه‌ها نقش مهمی بر تأکید بر ضرورت اخلاق انتخاباتی دارند.

در این برنامه علاوه بر محمود دعایی مدیران مسئول و نمایندگان خبرگزاری ایرنا، موج، واحد مرکزی خبر، شبکه خبر و روزنامه شرق نیز به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP