تاریخ انتشار:۲۵ بهمن ۱۳۹۴در ۱۰:۵۲ ب.ظ کد خبر:4280

در جلسه شورای سیاست گذاری عنوان شد:

وضعیت نهایی کاندیداهای اصلاح طلب قائم شهر مشخص نیست

اعتماد ملی: جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حوزه انتخابیه قائم شهر استان مازندران برگزار شد و در این جلسه بر خودداری از اعلام کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان تا زمان اعلام نظر نهایی شورای نگهبان تاکید شد. به گزارش اعتماد ملی، در صورتجلسه بیست و ...

اعتماد ملی: جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حوزه انتخابیه قائم شهر استان مازندران برگزار شد و در این جلسه بر خودداری از اعلام کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان تا زمان اعلام نظر نهایی شورای نگهبان تاکید شد.
به گزارش اعتماد ملی، در صورتجلسه بیست و پنجم بهمن ۹۴ شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان قائم شهر آمده است:
بسمه تعالی
اعضای شورای سیاست گذاری پس از بحث و تبادل نظر جدی خلاصه نظرشان را در مفاد زیر به تحریر در آورده که به نظر عموم اعلام می دارد:
۱_تا پایان روز بیست و هفتم بهمن ماه جاری قبل از اعلام نظر نهایی شورای محترم نگهبان، هیچ فردی به عنوان نامزد این حوزه اعلام نمی شود.
۲_پس از حصول زمان مذکور، اگر نامزدی جدی به نامزدهای شهر اضافه نشد، شورا با نامزدهایی که نتوانسته اند احراز صلاحیت دریافت کنند، جلسه مشترک گذاشته و در نهایت اعضای شورا نظر غالب را محترم شمرده و از آن حمایت می کند.
۳_در صورت امکان یکبار دیگر با افراد نهائی شده نشست و گفتگو داشته تا با اطمینان کامل مورد حمایت جدی اصلاح طلبان قرار گیرند.
ضمنا تمام موارد فوق با رای اکثریت قاطع حضار به تصویب رسید.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP