تاریخ انتشار:۰۶ مهر ۱۳۹۴در ۱:۳۷ ب.ظ کد خبر:433

قالیباف گزارش «اعتماد ملی» را تکذیب کرد

اعتماد ملی: شهردار تهران در حالی گزارش اسایت اعتماد ملی درباره هزینه یک میلیارد تومانی شهرداری منطقه 2 تهران برای هفته دفاع مقدس را تکذیب کرد که در عین حال گفت: «هزینه کردن برای چنین نیتی یعنی دفاع مقدس با کاری صحیح به طور حتم ...

اعتماد ملی: شهردار تهران در حالی گزارش اسایت اعتماد ملی درباره هزینه یک میلیارد تومانی شهرداری منطقه ۲ تهران برای هفته دفاع مقدس را تکذیب کرد که در عین حال گفت: «هزینه کردن برای چنین نیتی یعنی دفاع مقدس با کاری صحیح به طور حتم اقدام پسندیده ای است.»

شهردار تهران گفت: برخی ادعاهای مطرح شده در مورد هزینه ۲۲ میلیارد تومانی مجموعه شهرداری برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس صحت نداشته و کذب است.

محمد باقر قالیباف در گفت‌و‌گو با ایرنا گفت: اینکه ادعا شده شهرداری منطقه ۲ برای هفته دفاع مقدس یک میلیارد تومان هزینه کرده نیز فاقد اعتبار است.

وی در حاشیه مراسم هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: البته بزرگداشت هفته دفاع مقدس به طور حتم وظیفه همه ما است و باید آن را انجام دهیم اما اینکه چنین هزینه ای شده باشد، کذب است. به طور حتم و مطلقا چنین هزینه ای برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس از جانب شهرداری تهران نشده است.

شهردار تهران در عین حال اظهار کرد: «هزینه کردن برای چنین نیتی یعنی دفاع مقدس با کاری صحیح به طور حتم اقدام پسندیده ای است.»


ارسال نظر

Go to TOP