تاریخ انتشار:۰۷ مهر ۱۳۹۴در ۷:۵۸ ق.ظ کد خبر:482

تندروها آماده حمله به ظريف شدند

اعتماد ملي: هنوز خبر احوالپرسی و دست دادن ظریف و اوباما ازسوی منابع رسمی اعلام نشده که تندروها شمشیر را از قلاف درآورده‌اند. صبح امروز برخی خبرها حکایت از دست دیدار اتفاقی و دست دادن ظریف و اوباما در مقر سازمان ملل حکایت داشت. ابتدا ...

اعتماد ملي: هنوز خبر احوالپرسی و دست دادن ظریف و اوباما ازسوی منابع رسمی اعلام نشده که تندروها شمشیر را از قلاف درآورده‌اند. صبح امروز برخی خبرها حکایت از دست دیدار اتفاقی و دست دادن ظریف و اوباما در مقر سازمان ملل حکایت داشت. ابتدا بی بی سی به نقل از منایع آگاه و سپس ایسنا به نقل از منابع نزدیک به هیات ایرانی این خبر را تایید کردند.

هنوز ساعاتي از انتشار اين خبر نگذشته بود كه تندروها آماده حمله به ظريف شدند. برخی از شبکه‌های اجتماعی وابسته به جریان‌های تندرو با انتشار تصاویر فتوشاپی از دست دادن رسمی اوباما و ظریف، مقدمات حمله به وزیر امور خارجه کشور را محیا کردند.

منصور حقيقت پور، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در گفت و گويي با تسنيم گفت: امیدواریم این خبر تائید نشود چرا که در صورتی که آقای ظریف چنین کاری کرده باشد، قطعا خطوط قرمز نظام را نادیده گرفته است.

او با بیان اینکه، شرایط برای دست دادن با رئیس‌جمهور آمریکا فراهم نیست و آمریکایی‌ها هنوز به حقوق ملت ایران احترام نمی‌گذارند، تصریح کرد: تا وقتی آمریکا از تروریست‌ها حمایت می‌کند و به حقوق مردم ما احترام نمی‌گذارد نباید از دست دادن با مقامات آمریکا سخن گفت.

حقیقت‌پور همچنین گفت: اگر خبر منتشره مبنی بر دست دادن آقای ظریف با آقای اوباما صحت داشته باشد و تائید شود، قطعاً نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به آن بی‌تفاوت نخواهند بود و این اقدام با واکنش مجلس همراه خواهد شد. آمریکا همچنان دشمن ملت ایران است و بر دشمنی با ملت ایران اصرار دارد لذا دست دادن با دشمن مخالف مبانی انقلاب و مغایر با حقوق ملت است و چنین کاری از سوی آقای ظریف بعید به نظر می‌رسد.

عضو کمیسیون امینت ملی تصریح کرد: نمایندگان مجلس درباره صحت و سقم دست دادن ظریف با اوباما تحقیق خواهند کرد تا موضوع مشخص شود اما امیدواریم که این موضوع تائید نشود.


ارسال نظر

Go to TOP