تاریخ انتشار:۲۳ شهریور ۱۳۹۷در ۵:۱۹ ب.ظ کد خبر:4820

رییس شاخه جوانان اعتمادملی: بارعمده جریان اصلاحات بر دوش جوانان است

رییس جدید شاخه جوانان حزب اعتماد ملی با تاکید براینکه بار عمده جریان اصلاحات بر دوش جوانان است، گفت: از من هم خواسته شده تا فعالیت جوانان افزایش پیدا کند و حزب و به‌طور خاص جوانان به جایگاهی که شایسته آن هستند بازگردند.   به گزارش سایت رسمی ...

رییس جدید شاخه جوانان حزب اعتماد ملی با تاکید براینکه بار عمده جریان اصلاحات بر دوش جوانان است، گفت: از من هم خواسته شده تا فعالیت جوانان افزایش پیدا کند و حزب و به‌طور خاص جوانان به جایگاهی که شایسته آن هستند بازگردند.

 

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، مازیار بالایی در  نشست هم‌اندیشی جوانان حزب اعتمادملی، ضمن تشریح وضعیت فعلی شاخه جوانان و اعلام برنامه‌های پیش روی این شاخه خاطرنشان کرد: در یکی، دو سال اخیر متاسفانه منازعاتی به وجود آمد که به فضای رسانه‌ای کشیده شد و همه کشور در جریان این موضوعات قرار گرفتند و در نهایت آقای کروبی شخصا ورود کردند و مسئولیت در اختیار آقای حضرتی قرار گرفت. ایشان هم با توجه به تنفیذ مسئولیت‌های دبیرکل، به عنوان قائم مقام، مسئولان شاخه‌ها، کمیته‌ها و دفاتر را با رای اعضای شورای مرکزی تعیین کردند.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم‌ بتوانم امانتدار شایسته‌ای برای این مسئولیت باشم.

بالایی همچنین نکاتی را پیرامون آخرین وضعیت حزب و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بیان کرد و ابراز داشت: بار عمده جریان اصلاحات به دوش جوانان است و از من هم خواسته شده تا فعالیت جوانان افزایش پیدا کند و حزب و به‌طور خاص جوانان به جایگاهی که شایسته آن هستند بازگردند.

وی اضافه کرد: به زودی و پس از کنگره مجمع عمومی شاخه جوانان را برگزار خواهیم کرد تا در یک روند دموکراتیک اعضای شاخه جوانان تعیین شوند.

وی یادآور شد: حزب اعتماد ملی امانت مهدی کروبی در دستان ماست که باید بدون هیچ بدعت و خطایی آن را حفظ کنیم تا به امید خدا به دستان ایشان باز گردانیم.

 

پایان پیام


ارسال نظر

Go to TOP