تاریخ انتشار:۰۷ مهر ۱۳۹۴در ۸:۴۲ ق.ظ کد خبر:508

یکی از نمایندگان امضاکننده استیضاح آخوندی:

انگیزه‌های سیاسی ، دلیل استضاح وزیر راه

اعتماد ملی: نماینده مردم اصفهان گفت: علاوه بر انگیزه‌های کاری و حرفه‌ای، عوامل سیاسی و انگیزه‌های منطقه‌ای نیز در استیضاح وزیر راه موثر بوده‌است. به گزارش ايلنا، حمیدرضا فولادگر ، در توضیح انگیزه استیضاح وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به نظرم هم مسائل منطقه‌ای، هم ...

اعتماد ملی: نماینده مردم اصفهان گفت: علاوه بر انگیزه‌های کاری و حرفه‌ای، عوامل سیاسی و انگیزه‌های منطقه‌ای نیز در استیضاح وزیر راه موثر بوده‌است.
به گزارش ايلنا، حمیدرضا فولادگر ، در توضیح انگیزه استیضاح وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به نظرم هم مسائل منطقه‌ای، هم مسائل سیاسی و همچنین مسائل فنی و کاری در امضای استیضاح وزیر راه، مسکن و شهرسازی نقش داشته‌است.
نماینده مردم اصفهان اضافه کرد: فکر می‌کنم اساسا در هر استیضاحی این انگیزه‌های سیاسی و منطقه‌ای علاوه بر انگیزه‌های فنی و کاری دخیل‌اند اما گمان می‌کنم تاثیر مسائل کاری در استیضاح آخوندی، عامل اصلی بوده و بیشتر تاثیر داشته‌است.
این نماینده مجلس که یکی از امضا کنندگان استیضاح آخوندی است، در پایان تصریح کرد: به هرحال امیدوارم پس از اعلام وصول، مجلس نظرات موافقان و مخالفان را استماع کند و آنچه حق و صلاح است انجام شود.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP