تاریخ انتشار:۰۷ مهر ۱۳۹۴در ۱۱:۰۳ ق.ظ کد خبر:528

تجمع ۲۰ دلواپس مقابل مجلس

اعتماد ملي: جمعی از متقاضیان پروژه مسکن مهر پردیس در اعتراض به عدم واگذاری واحدهای مسکونی و همچنین تعدادی از مخالفان برجام روز سه شنبه مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. به گزارش ایرنا، یکی از این تجمع کنندگان افزود: مقاضیان مسکن مهر سه سال است ...

اعتماد ملي: جمعی از متقاضیان پروژه مسکن مهر پردیس در اعتراض به عدم واگذاری واحدهای مسکونی و همچنین تعدادی از مخالفان برجام روز سه شنبه مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
به گزارش ایرنا، یکی از این تجمع کنندگان افزود: مقاضیان مسکن مهر سه سال است که مبلغی معادل ۴۰ میلیون تومان برای مسکن مهر پردیس واریز کرده اند و بعد از آن نیز بارها مبالغی را پرداخت کرده اند.
وی اظهار داشت: قرار بود ۱۸ ماه پیش واحدهای مسکونی بر طبق تعهدات قبلی به متقاضیان واگذار شود، اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است و آنان تنها سودی برای مبالغ واریز شده، محاسبه کرده اند.

این تجمع کنندگان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستند که هر چه سریع تر وضعیت واگذاری واحدهای مسکونیشان مشخص شود.

همچنین تعدادی از طلاب حوزه علمیه نیز با نصب پلاکاردهایی به دیوار و نرده های مجلس شورای اسلامی خواهان رد برجام و لغو آن در مجلس شدند.
در این پلاکاردها نوشته شده با توافق ذلت بار مخالفیم و آمریکا قابل اعتماد نیست. تعداد این افراد تجمع کننده کمتر از ۲۰ نفر است. 


ارسال نظر

Go to TOP